Zamknij
Kieran i Macaculay Culkin
  • 7 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Kieran Culkin jest obecnie znany jako gwiazdor serialu "Sukcesja", który można oglądać na HBO. Jednak jego kariera rozpoczęła się, gdy był dzieckiem i wystąpił w filmie "Kevin sam w domu" u boku swojego brata, Macaulaya Culkina. Jak się obecnie zmienił aktor?

Od Fullera w "Kevinie samym w domu" po popularny serial HBO. Kieran Culkin miał 8 lat, gdy wystąpił w "Kevinie samym w domu". Nigdy nie zrezygnował z aktorstwa, a w ostatnim czasie jego kariera nabrała tempa. A jak się zmienił?

Zobacz także: "Kevin sam w domu" kończy 30 lat. Jak obecnie wyglądają gwiazdy kultowego filmu? 

Kieran Culkin: od "Kevina samego w domu" po "Sukcesję". Jak się zmienił?

Kieran Culkin urodził się 30 września 1982 roku w Nowym Jorku. Pierwszą rolę otrzymał w filmie "Kevin sam w domu", który zadebiutował w 1990 roku i stał się nieśmiertelnym hitem filmowym, przypominanym co święta Bożego Narodzenia.

Przez wiele lat Kieran Culkin żył w cieniu swojego starszego brata, Macaulaya Culkina. 39-letni aktor nie zrezygnował jednak z aktorstwa i uparcie walczył o nowe role. Widzowie kojarzą go z takich tytułów jak: "Ucieczka od życia", "Sezon na kleszcza" czy "Scott Pilgrim kontra świat". Przełomem okazała się 2018 rok, gdy Kieran Culkin pojawił się w serialu HBO "Sukcesja". Obecnie można oglądać 3 sezon produkcji. Serial spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków i widzów.

Prywatnie Kieran Culkin jest żonaty. W 2013 roku ożenił się z Jazz Charton. Para doczekała się córeczki w 2019 roku. A jak się zmienił? Można zobaczyć w naszej galerii.

loader

Zobacz także: Święta z "Kevinem samym w domu". Polsat zdradził, kiedy wyemituje film 

RadioZET.pl/