Zamknij

Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda tytułowy bohater i czym się zajmuje?

20.12.2019 16:33
Kevin Sam w Domu jak dziś wygląda Maculay Culkin
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

„Kevin sam w domu” miał premierę w 1990 roku. Od tego czasu minęło już 30 lat, jednak film nie traci na popularności. Przygody niesfornego Kevina (Macaulay Culkin) wciąż przyciągają przed telewizory tłumy. Wszystko to za sprawą humoru, niezwykłego klimatu filmu i świetnie odegranej głównej roli. Jak dziś wygląda tytułowy Kevin? Poniżej można znaleźć zdjęcia. 

„Kevin sam w domu” – jak dziś wygląda odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin? Film „Kevin sam w domu” stał się prawdziwym świątecznym hitem. Historia chłopca, o którym zapomniała rodzina i został sam w domu na Boże Narodzenie, jest emitowana w telewizji od wielu lat właśnie w okresie świątecznym. Macaulay Culkin podczas kręcenia scen do „Kevina samego w domu” miał zaledwie 10 lat. Jak dziś wygląda filmowy Kevin i czym się zajmuje? Zdradzamy poniżej.

Kevin sam w domu: Macaulay Culkin wcielił się w Kevina. Czym się zajmuje?

Macaulay Culkin miał zaledwie 10 lat, gdy dostał angaż w filmie „Kevin sam w domu”. Chłopiec nie spodziewał się, co czeka go po premierze. Przez wiele lat należał do najpopularniejszych dziecięcych gwiazd. Zresztą, w 1992 roku ukazała się kontynuacja przygód Kevina, czyli film „Kevin sam w Nowym Jorku”. Oba filmy do dzisiaj cieszą się niesłabnącą popularnością i są chętnie oglądane przez widzów na całym świecie.

10-letni Culkin zbyt szybko wszedł w świat dorosłych, o czym wielokrotnie wspominał w wywiadach. W wieku 17 lat ożenił się z Rachel Miner, jednak ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Aktor wspominał, że od dziecka cieszył się dużym zainteresowaniem mediów, a paparazzi nie dawali mu spokoju i potrafili się ukrywać w krzakach przed jego domem.

Niestety, aktor przez długie lata zmagał się z depresją i uzależnieniem od narkotyków. Z tego też powodu przestał się pojawiać na ekranie, aż w pewnym momencie zrezygnował z aktorstwa. Obecnie Macaulay Culkin skupia się głównie na muzyce. W 2013 roku założył zespół The Pizza Underground. Deklaruje, że muzyka pomogła mu rozwiązać wiele problemów osobistych.

Filmowy Kevin powoli wraca również do aktorstwa. W czerwcu 2019 roku premierę miał film „Changeland”, w którym zagrał jedną z głównych ról. Warto wspomnieć, że Culkin jest od kilku lat w szczęśliwym związku z Brendą Song, również aktorką.

Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda Macaulay Culkin, czyli filmowy Kevin?

Wielu fanów filmu „Kevin sam w domu” wciąż wyobraża sobie tytułowego bohatera jako dziecko. Nic bardziej mylnego! Macaulay Culkin ma obecnie 40 lat i bardzo się zmienił. Poniżej można zobaczyć jego metamorfozę.

Zobacz także: Adele przeszła wielką metamorfozę. Bardzo schudła po rozwodzie z mężem [FOTO]

 

RadioZET.pl