Zamknij

Nowa wersja "Kevina samego w domu" doczekała się pierwszego zwiastuna [WIDEO]

12.10.2021 18:18

"Kevin sam w domu" powraca! Kultowy film świąteczny doczekał się nowej wersji, która już wkrótce zadebiutuje na platformie Disney Plus. Zobaczcie pierwszy zwiastun "Home Sweet Home Alone".

Nowa wersja "Kevina samego w domu" doczekała się pierwszego zwiastuna [WIDEO]
fot. materiały prasowe 20th Century Studios/ Disney +/ kadr z oficjalnego zwiastuna filmu "Home Sweet Home Alone"

Tegoroczne święta spędzimy z zupełnie nowym "Kevinem". Disney zaprezentował właśnie zapowiedź filmu "Home Sweet Home Alone" (polski tytuł nie został jeszcze ujawniony), który stanowi swoistą kontynuację legendarnego "Kevina samego w domu". Jak prezentuje się film i czy ma szasnę dorównać oryginałowi? Zobaczcie zwiastun.

"Home Sweet Home Alone": zwiastun nowej wersji "Kevina samego w domu"

Tym razem Kevin McCallister ustępuje miejsca niejakiemu Maxowi. Chłopiec jest ustawicznie ignorowany przez swoją rodzinę, co ostatecznie kończy się tym, że zostaje sam w domu na święta, podczas gdy bliscy wyruszają na wakacje do Japonii. Pod ich nieobecność Max napawa się wolnością, jednak szybko staje się celem podstępnego małżeństwa, które nie spocznie, dopóki nie wkradnie się do budynku.

Już sam zwiastun sugeruje, że twórcy nowego "Kevina" (bo tak będziemy go roboczo nazywać) nie skupią się wyłącznie na walorach komediowych. Pierwsze ujęcia zaprezentowane w poniższym wideo wskazują, że historia Maxa wzruszy nas do łez, a obojętność pozostałych członków rodziny posłuży za coś więcej, niż fabularny motor napędowy.

"Home Sweet Home Alone": kiedy premiera nowego "Kevina"?

W roli głównej zobaczymy Archiego Yatesa - gwiazdora głośnego filmu Taiki Waititiego "Jojo Rabit" (wcielił się tam w najlepszego przyjaciela tytułowego bohatera), a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Ellie Kemper, Rob Delaney, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Ally Maki i Chris Parnell, a także Devin Ratray, który powróci do roli Buzza McCallistera - brata Kevina. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Macaulay Culkin powróci w swojej ikonicznej roli.

Za reżyserię odpowiada Dan Mazer, twórca takich hitów, jak filmy o Boracie, "Bridget Jones 3" i "Firmowa Gwiazdka". Scenariusz napisali zaś Mikey Day i Streeter Seidell. Premierę filmu "Home Sweet Home Alone" zaplanowano na 12 listopada 2021 roku na platformie Disney +. Niestety, serwis wciąż nie jest dostępny w naszym kraju, zatem pozostaje mieć nadzieję, że inna platforma nabędzie prawa do dystrybucji przed tegoroczną Gwiazdką.

loader

RadioZET.pl/TheWrap.com