Zamknij

Keanu Reeves wygląda jak bezdomny. Co się stało z gwiazdą „Matrixa”?

Redakcja
05.02.2019 10:06

Fani Keanu Reevesa, gwiazdy między innymi kultowego „Matrixa”, są bardzo zaniepokojeni. Aktor, uchodzący kiedyś za jednego z najprzystojniejszych w Hollywood, wygląda obecnie bardzo źle. Co mogło się stać?

Keanu Reeves wygląda jak bezdomny. Co się stało z gwiazdą „Matrixa”?
fot. Instagram:@moto_mate

Keanu Reeves był jednym z najlepiej opłacanych aktorów swojej generacji, który stworzył nie tylko doskonałe kreacje aktorskie, ale sprawdził się również świetnie w roli producenta, a nawet muzyka. Urodzony w Libanie aktor z powodu trudności w adaptacji porzucił szkołę w wieku 17 lat. Karierę aktorską rozpoczynał na deskach teatrów, występował także w reklamach oraz epizodycznie w serialach. Przełomem w jego karierze była rola „Niebezpiecznych związkach”, gdzie partnerował między innymi Glenn Close i Johnnowi Malkovichowi. Kolejnym milowym krokiem był dla aktora występ w „Speed: Niebezpieczna prędkość”, który okazał się hollywoodzkim hitem. Następne były role w „Adwokacie diabła”, kultowym „Matrixie” oraz „Constantine”, które sprawiły, że Reeves został jednym z najpopularniejszych światowych aktorów.

W 2014 roku na ekrany weszła pierwsza część dobrze przyjętej produkcji „John Wick”, trzy lata później kontynuacja, a na rok 2019 zapowiedziano kolejną część, „John Wick 3: Parabellum”.

„Keanu Reeves wygląda bardzo źle”

Najnowsze zdjęcia słynnego aktora wzbudziły w jego fanach niepokój. Aktor kojarzony najczęściej z wizerunkiem amanta w garniturze obecnie nie wygląda najlepiej. Zdaniem części internautów jego wygląd kojarzy się obecnie raczej z bezdomnym. Keanu w tym roku skończy 55 lat. Jednak kariera zawodowa nie szła w parze z sukcesami w życiu osobistym. Gwiazdor był świadkiem wielu tragedii. 

ZOBACZ: Jack Nicholson wygląda źle i nie chce słuchać lekarzy

W 1995 roku u jego starszej siostry zdiagnozowano białaczkę, aktor poświęcił życie zawodowe, by móc się nią opiekować. W 1999 roku jego partnerka Jennifer Syme urodziła martwe dziecko, a 18 miesięcy później zginęła w wypadku samochodowym. Matka 28-latki zeznała, że cierpiała na depresję, a w aucie znaleziono silne leki.

Miejmy nadzieję, że obecny wygląd aktora nie ma związku z problemami osobistymi. Być może w taki sposób przygotowuje się do nowej roli.

Keanu Reeves
fot. Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News
Keanu Reeves
fot. Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

RadioZET.pl/MF