Zamknij

Karolina Szymczak w filmie u boku Brada Pitta. Kim jest polska aktorka?

15.09.2022 15:08

Karolina Szymczak to kolejna polska aktorka, która ma szansę na karierę w Hollywood. W przyszłym roku będzie można ją zobaczyć w filmie "Babilon" u boku Brada Pitta. Co wiadomo o polskiej aktorce i gdzie jeszcze można ją zobaczyć?

Karolina Szymczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Karolina Szymczak w filmie u boku Brada Pitta. To wielki sukces aktorki. Pojawi się ona w filmie "Babilon" w reżyserii Damiena Chazelle'a ("La La Land"). Kim jest polska aktorka i gdzie jeszcze można ją zobaczyć?

Zobacz także: „Babilon”: hipnotyzujący zwiastun nowego filmu twórcy „La La Land“. To „Wielki Gatsby na sterydach”

Karolina Szymczak w filmie u boku Brada Pitta. Kim jest polska aktorka?

Karolina Szymczak pojawi się w filmie "Babilon". Jego akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. w Hollywood, gdy stopniowo kino nieme było zastępowane przez filmy z dźwiękiem. W głównych rolach wystąpią Margot Robbie i Brad Pitt. Wiele wskazuje jednak na to, że Karolina Szymczak również odegra istotną rolę.

Szymczak urodziła się 25 października 1991 roku w Złotoryi. Aktorka mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. Wystąpiła w wielu filmach - wśród nich można wymienić tytuły "Polityka", "Gwiazdy", "Hercules" czy "Wyścig o wszystko". Prywatnie jest żoną Piotra Adamczyka.

"Babilon": kiedy premiera filmu?

Film "Babilon" trafi do kin w styczniu 2023 roku.

loader

Zobacz także: Francuski film nowym hitem Netflixa. Jest na szczycie w 15 krajach

RadioZET.pl

John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News