Zamknij

"Jurassic World: Dominion" - pierwszy teaser zapowiada coś, czego jeszcze nie widzieliśmy! [WIDEO]

22.06.2021 11:39
"Jurassic World: Dominion" - pierwszy teaser zapowiada coś, czego jeszcze nie widzieliśmy! [WIDEO]
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News

Filmowe widowisko "Jurassic World: Dominion" doczekało się pierwszej oficjalnej zapowiedzi. Co przedstawia nowy teaser i kiedy premiera na ekranach kin?

"Jurassic World: Dominion" to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych blockbusterów. Choć do premiery filmu pozostało jeszcze wiele czasu, twórcy podzielili się z nami pierwszą zapowiedzią wideo.

Zobacz także

"Jurassic World: Dominion" - pierwszy teaser

Poniższy teaser jest nie tylko zapowiedzią samego filmu, ale także prologu, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. W ramach promocji swojej nadciągającej produkcji, studio Universal Pictures pokaże wstęp do filmu "Jurassic World: Dominion", którego akcja rozgrywać się będzie w przeszłości, a konkretniej w okresie Kredy

Rzeczony prolog zostanie wyemitowany w kinach IMAX, tuż przed pierwszymi seansami filmu "Szybcy i wściekli 9", którego premiera wypada w najbliższy piątek (25 czerwca 2021). Jak sugeruje powyższa zapowiedź, w "Jurassic World: Dominion" zobaczymy nie tylko starcie T-Rexa z Gigantozaurem, ale także aż 7 nowych dinozaurów, których dotąd nie uświadczyliśmy w serii.

"Jurassic World: Dominion" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Colin Trevorrow, który wraz z Emily Carmichael napisał również scenariusz. W obsadzie znaleźli się zaś: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum, Mamoudou Athie, Scott Haze, Dichen Lachman, Daniella Pineda, Campbell Scott, Isabella Sermon, Justice Smith, Omar Sy, DeWanda Wise i BD Wong.

Premiera filmu "Jurassic World: Dominion" zapowiedziana została na 10 czerwca 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Collider.com