Zamknij

Julia Roberts po 20 latach znowu zagra w komedii romantycznej. Jakiej?

Roksana Orlicka
21.04.2022 13:52

Julia Roberts jeszcze kilkanaście lat temu regularnie się pojawiała w komediach romantycznych. Amerykańskie media donoszą, że aktorka ponownie zagra w filmie romantycznym. O czym będzie opowiadał?

Julia Roberts
fot. Angela Weiss/AFP/East News

Julia Roberts po 20 latach znowu zagra w komedii romantycznej. Amerykańskie media donoszą o projekcie, w którym Roberts zagra główną rolę. Będzie jej towarzyszył George Clooney. O jakiej produkcji mowa i kiedy jej premiera?

Zobacz także: Julia Roberts i George Clooney bez pracy. Prace na planie nowej komedii romantycznej zawieszone

Julia Roberts po 20 latach znowu zagra w komedii romantycznej

Julia Roberts jest niekwestionowaną gwiazdą kina. Międzynarodową popularność przyniosły jej role w komediach romantycznych "Pretty Woman" czy "Notting Hill". Następnie aktorka unikała tego gatunku filmowego, ale ma to już być przeszłością. Julia Roberts zagra główną rolę w komedii romantycznej o tytule "Ticket to Paradise", a partnerować jej będzie George Clooney. Co ciekawe, aktorka zdradziła w wywiadzie dla "New York Times", że przez lata odrzucała role w tego typu filmach ze względu na to, że nie spodobał się jej żaden ze scenariuszy.

"Ticket to Paradise" przedstawi historię Wren, absolwentki Uniwersytetu w Chicago. Dziewczyna towarzyszy przyjaciółce Lily w podróży na Bali. Lily postanawia wyjść za mąż za miejscowego chłopaka, a jej rozwiedzeni rodzice próbują powstrzymać córkę przed popełnieniem błędu. Tymczasem Wren poznaje na Bali również miłość swojego życia. Co ciekawe, zdjęcia do produkcji były kręcone w Australii.

loader

W filmie "Ticket to Paradise" pojawią się:

  • Julia Roberts
  • George Clooney
  • Kaitlyn Dever
  • Billie Lourd
  • Lucas Bravo

"Hotel to Paradise": kiedy premiera filmu z Julią Roberts?

Premiera filmu "Hotel to Paradise" jest zaplanowana na 9 września 2022 roku

Zobacz także: "Szybcy i wściekli 10": znamy oficjalny tytuł filmu. Fani są rozczarowani

RadioZET.pl/Filmweb.pl/viva.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET