Zamknij

Joss Whedon zamierzał zrujnować karierę aktorską Gal Gadot? Szokujące wieści

07.04.2021 14:42

Joss Whedon, scenarzysta filmu "Liga Sprawiedliwości" nie cieszy się dobrą sławą. O jego złych relacjach z aktorami chodzą już legendy. Czy amerykański scenarzysta zmierzał zniszczyć karierę Gal Gadot? Amerykański magazyn The Hollywood Reporter podał szokujące doniesienia.

Gal Gadot
fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Joss Whedon zamierzał zrujnować karierę aktorską Gal Gadot? Szokujące wieści podał amerykański magazyn The Hollywood Reporter. Nie jest tajemnicą, że relacje Whedona z aktorami filmu "Liga Sprawiedliwości" nie należały do łatwych. Przez co przeszła Gal Gadot? 

Zobacz także: „Allen kontra Farrow“: Mia Farrow wydała oświadczenie w sprawie śmierci swoich dzieci

Joss Whedon zamierzał zrujnować karierę aktorską Gal Gadot? Szokujące wieści

The Hollywood Reporter ujawnił kulisy powstawiania filmu "Liga Sprawiedliwości". Atmosfera na planie miała być napięta ze względu na to, że aktorzy nie potrafili się dogadać ze scenarzystą, Jossem Whedonem. Jak podaje amerykański magazyn, Gal Gadot, wcielająca się w Wonder Woman, miała usłyszeć wiele gróźb ze strony Whedona. Konflikt miał się zaostrzyć, gdy aktorka powiedziała otwarcie, że nie zamierza wypowiedzieć niektórych kwestii dialogowych. 

Jak podają źródła The Hollywood Reporter - scenarzysta miał powiedzieć aktorce, że jeśli nie spełni jego woli, to sprawi, że ta wypadnie głupio w filmie. Konflikt został złagodzony, dopiero gdy doszło do spotkania z Kevinem Tsujiharą, czyli dyrektorem generalnym Warner Bros. Co ciekawe, Gadot nie komentuje sprawy. Aktorka przyznała, że na planie filmu były problemy, ale wyznała, że zostały szybko wyjaśnione przez wytwórnię.

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera": gdzie oglądać?

W ostatnim czasie jednak mówi się głośno o "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera" i to ta wersja filmu wiedzie prym wśród fanów. Film można obejrzeć na platformie HBO GO.

Zobacz także: "Gra o tron" z kolejnym prequelem! Tym razem w formie broadwayowskiego spektaklu

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/moviesroom.pl