Zamknij

"Joker" z Joaquinem Phoenixem trafi na HBO GO. Kiedy będzie można obejrzeć?

23.10.2020 09:21

"Joker" z Joaquinem Phoenixem trafi na HBO GO. Film był sensacją w 2019 roku i przyniósł Phoenixowi prestiżowego Oscara. Od kiedy będzie można go oglądać na platformie?

Joker
fot. Warner Bros./Bron Studios/Vi/Collection Christophel/East News

"Joker" z Joaquinem Phoenixem trafi na HBO GO. Taką informację podał portal spidersweb.pl, który skontaktował się z HBO. Produkcja ma trafić na platformę w listopadzie, wtedy też odbędzie się telewizyjna premiera. O czym opowiada produkcja i kto jeszcze występuje w filmie?

Zobacz także: Joaquin Phoenix: TOP 7 filmów z udziałem aktora, które trzeba znać 

"Joker" z Joaquinem Phoenixem trafi na HBO GO

"Joker" to film, który przedstawia znanego bohatera w zupełnie nowym świetle. Postać wykreowana przez Joaquina Phoenixa jest tragiczna. Warto wspomnieć, że aktor został wyróżniony za tę rolę prestiżowym Oscarem. Statuetkę zgarnęła także Hildur Guonadottir, islandzka artystka odpowiedzialna za klimatyczną i niepokojącą muzykę. W filmie można zobaczyć przemianę głównego bohatera, ale także jego wewnętrzną walkę. "Joker" Todda Phillipsa ukazuje drogę, jaką Joker przeszedł od komika do psychopatycznego mordercy.

W "Jokerze" występują: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beets, Frances Conroy czy Brett Cullen.

Jak podaje spidersweb.pl - "Joker" trafi w przyszłym miesiącu na HBO i HBO GO. Produkcja ma być dostępna dla widzów już w połowie listopada. 

 "Joker": kiedy film trafi na HBO i HBO GO?

"Joker" ma się pojawić na platformie HBO GO już 15 listopada 2020 roku. Tego samego dnia obędzie się telewizyjna premiera filmu. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji.

Zobacz także: Joaquin Phoenix ponownie wcieli się w Jokera? Ma zarobić ponad 50 milionów 

loader

RadioZET.pl/Spidersweb.pl/Filmweb.pl