Zamknij

Johnny Depp zagra w filmie pierwszy raz od trzech lat. Co już wiadomo o projekcie?

05.05.2022 12:32
Johnny Depp
fot. Jim Watson/AFP/East News

Johnny Depp wdał się w konflikt z byłą żoną, aktorką Amber Heard. Nieudany związek i skandale wpłynęły na jego karierę. Depp ma się jednak pojawić w filmie. Będzie to jego pierwszy angaż od trzech lat. Co już wiadomo o projekcie?

Johnny Depp zagra w filmie pierwszy raz od trzech lat. Aktor sądzi się z byłą żoną, Amber Heard. W ten sposób ma nadzieję na odzyskanie dobrego imienia i powrót do branży filmowej. Na ten moment nie zapowiada się, by była to łatwa droga, jednak aktor otrzymał pierwszy angaż od lat.

Zobacz także: Johnny Depp wraca na duży ekran. To pierwsza rola po głośnej aferze

Johnny Depp zagra w filmie pierwszy raz od trzech lat. Co już wiadomo o projekcie?

Johnny Depp był niegdyś jednym z najbardziej cenionych hollywoodzkich aktorów. Dobrą passę przerwał głośny rozwód z aktorką Amber Heard. Była żona oskarżyła Deppa o przemoc domową, w efekcie aktor zaczął tracić rolę - pożegnał się między innymi z rolą Grindelwalda w "Fantastycznych zwierzętach" i Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów". Opinia publiczna jest jednak w dużej mierze po stronie Johnny'ego Deppa. 58-letni aktor otrzymał pierwszą rolę od lat.

Johnny Depp wcieli się w Ludwika XV w filmie "Jeanne Du Barry". Za film odpowiada Maiwenn ("Moja miłość", "Piąty element"), która wcieli się w główną rolę. Film ma przedstawić historię Jeanne Becu, czyli hrabiny du Barry, metresy Ludwika XV. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć latem 2022 roku.

"Jeanne Du Barry": kiedy premiera filmu z Johnnym Deppem?

Film "Jeanne Du Barry" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Zobacz także: HBO Max na maj 2022. Lista premier filmów i seriali na platformie [TYTUŁY]

RadioZET.pl/Spidersweb.pl