Zamknij

Johnny Depp wróci do "Piratów z Karaibów"? Disney chce aktora w obsadzie

28.06.2022 12:31
Johnny Depp w filmie "Piraci z Karaibów"
fot. Disney/Ferrari Press/East News

Johnny Depp przez lata był gwiazdą filmu "Piraci z Karaibów". Aktor stracił rolę w 2018 roku, gdy na jaw wyszło, że jego małżeństwo z Amber Heard było toksyczne i dalekie od ideału. Co ciekawe, Disney bije się w pierś i ponownie chce, by Depp zagrał w hitowym filmie.

Johnny Depp wróci do "Piratów z Karaibów"? Disney chce aktora w obsadzie, pomimo tego, że wcześniej Depp został wyrzucony z produkcji. Jak podaje portal film.wp.pl - aktorowi zaproponowano ponad 300 mln dolarów za powrót do "Piratów z Karaibów".

Zobacz także: "Jeździec bez głowy": kultowy film z Johnnym Deppem doczeka się nowej wersji

Johnny Depp wróci do "Piratów z Karaibów"? Disney chce aktora w obsadzie

Johnny Depp ma za sobą ciężkie lata. W 2018 roku stracił niemal wszystkie role, gdy w mediach pojawiła się wiadomość o przemocy w małżeństwie aktora. Amber Heard, jego była żona, oskarżyła go o bycie przemocowcem, ale też agresję i nadużywanie alkoholu i narkotyków. W 2022 roku udało mu się jednak wygrać proces z byłą żoną. W ten sposób zaczęły się pojawiać nowe propozycje.

Disney chce, by Johnny Depp ponownie się wcielił w Jacka Sparrowa w filmie "Piraci z Karaibów". Na ten moment nie są jednak znane żadne szczegóły. Nie jest też pewne, czy aktor zdecyduje się wrócić na plan produkcji.

"Piraci z Karaibów": kiedy premiera nowego filmu?

Seria "Piraci z Karaibów" składa się z pięciu filmów. Najnowszy, "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", miał premierę w 2017 roku. Wiadomo, że w planach jest nakręcenie kolejnej części, jednak na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać.

Zobacz także: "Thor: Love and Thunder" - kiedy nowy film Marvela trafi na platformę Disney+?

RadioZET.pl/film.wp.pl

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix