Zamknij

Johnny Depp wraca na duży ekran. To pierwsza rola po głośnej aferze

27.01.2022 13:58
Johnny Depp
fot. Maria Laura Antonelli/AGF/Shutterstock/Rex Features/East News

Johnny Depp wraca do aktorstwa. Aktor, którego życie zawodowe rozpadło się po głośnej medialnej kłótni z byłą żoną, zagra w filmie francuskiej aktorki Maïwenn Le Besco. O czym opowie produkcja i jakie szczegóły są już znane? Podajemy poniżej.

Johnny Depp wraca na duży ekran. Aktor otrzymał pierwszą rolę po głośnej aferze z Amber Heard, byłą żoną Johnny'ego Deppa, która oskarżyła go o przemoc domową. Depp wcieli się króla Ludwika XV w w najnowszym filmie aktorki i reżyserki Maïwenn Le Besco.

Zobacz także: Johnny Depp broni się w polskich mediach. To już koniec jego kariery?

Johnny Depp wraca na duży ekran. To pierwsza rola po głośnej aferze

Johnny Depp wraca do pracy - donosi magazyn "Closer".  Aktor przez ostatnie miesiące nie miał okazji, by występować na dużym ekranie. Utracił też wcześniejsze role, m.in. w produkcji "Fantastyczne zwierzęta", gdzie wcielał się w potężnego czarnoksiężnika. Depp otrzymał szansę na oczyszczenie swojego nazwiska. Maïwenn Le Besco ("Piąty element", "Leon zawodowiec") obsadziła aktora w roli słynnego władcy. Ona sama wcieli się w Madame du Barry, kochankę króla, która została stracona podczas Rewolucji Francuskiej.

Na ten moment wiadomo, że zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w lipcu 2022 roku w Paryżu. Część scen zostanie nakręcona w pałacu w Wersalu. Na ten moment żadne inne szczegóły dotyczące tego projektu nie są znane. Nie ma też informacji, kiedy film miałby trafić na ekrany kin.

Zobacz także: HBO GO niedostępne na starszych telewizorach. Przykra niespodzianka dla użytkowników

RadioZET.pl