Zamknij

Joaquin Phoenix przeszedł metamorfozę do nowego filmu. O czym będzie produkcja? [FOTO]

29.07.2021 14:16

Joaquin Phoenix jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów obecnego Hollywood. Amerykanin nie boi się wyzwań. Do najnowszego filmu kompletnie zmienił wizerunek. Ujawniono zdjęcie z planu. O jakiej produkcji mowa i o czym będzie ona opowiadać?

Joaquin Phoenix
fot. John Salangsang/BEI/Rex Features/ East News

Joaquin Phoenix przeszedł ogromną metamorfozę do nowego filmu. Aktor ponownie zaskoczył swoich fanów. 46-latek zmienił swój wygląd do produkcji "Disappointment Blvd". W internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu. O czym będzie produkcja?

Zobacz także: Joaquin Phoenix: TOP 7 filmów z udziałem aktora, które trzeba znać

Joaquin Phoenix przeszedł ogromną metamorfozę do nowego filmu. O czym będzie produkcja?

Joaquin Phoenix jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci współczesnego kina. Amerykański aktor jest nie tylko świetnym artystą, ale do tego chętnie udziela się społecznie. Phoenix walczy z biedą, jest zadeklarowanym weganinem i troszczy się o kondycję Ziemi. Do tego wszystkiego starannie wybiera role filmowe, wobec których trudno przejść obojętnie.

Aktor został obsadzony w produkcji "Disappointment Blvd". Na ten moment niewiele się mówi o fabule produkcji. Nieoficjalnie podano, że będzie to portret jednego z najbardziej utytułowanych przedsiębiorców w historii. W tej roli prawdopodobnie zobaczymy właśnie Joaquina Phoenixa. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu. Na fotografii możemy zobaczyć odmienionego aktora.

Phoenix znacznie przytył do roli, a jego włosy znacznie się przerzedziły.

"Disappointment Blvd": kiedy premiera filmu z Joaquinem Phoenixem?

Film "Disappointment Blvd" nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

loader

Zobacz także: Joaquin Phoenix - Joker: kim jest aktor nagrodzony Oscarem 2020?

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl