Zamknij

Joaquin Phoenix poraża w nowym zwiastunie filmu „C’Mon C’Mon”. Kiedy premiera? [WIDEO]

10.11.2021 09:50

Joaquin Phoenix znów na fali wznoszącej. Właśnie pojawił się nowy teaser filmu „C’Mon, C’Mon” z udziałem aktora. Co mówi nam o produkcji Mike’a Millsa? Kiedy premiera?

C'Mon C'Mon - kadr z filmu
fot. materiały prasowe A24/Gutek Film

„C’Mon C’Mon” Mike’a Millsa to urokliwy komedio-dramat, opowiadający o dziennikarzu z Nowego Jorku, którego praca polega na przeprowadzaniu wywiadów z dziećmi z różnych zakątków Stanów Zjednoczonych, pytając ich o ich pasje, marzenia oraz… posiadane supermoce. W trakcie jednej z wypraw odwiedza także dawno niewidzianą siostrę, która potrzebuje jego pomocy. Aby odciążyć kobiecie w znojach codzienności, bohater decyduje się zabrać swojego siostrzeńca w podróż z powrotem do Nowego Jorku. W trakcie wyprawy obaj nauczą się wielu nowych rzeczy, a dziennikarz wreszcie zrozumie, co tak naprawdę oznacza dorosłość i „że prawdziwe supermoce to te, którymi władają matki”.

W roli głównej wystąpił Joaquin Phoenix, a zagraniczne media już spekulują, czy aktor ma szansę na kolejnego Oscara za swoją rolę.

„C’Mon C’Mon” – nowy zwiastun 

W sieci pojawił się właśnie nowy materiał promocyjny filmu. Drugi zwiastun filmu, wypełniony nowymi scenami, prezentuje się następująco:

„C’Mon, C’Mon“ – twórcy i obsada

Reżyserem i scenarzystą projektu jest Mike Mills, człowiek odpowiedzialny za sukces takich produkcji niezależnych jak: „20th Century Women”, „Debiutanci” czy „Rodzinka”. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Joaquin Phoenix, Scott McNairy, Gaby Hoffman, Jaboukie Young-White, Elaine Kegan oraz debiutujący dziecięcy aktor Woody Norman.

loader

„C’Mon, C’Mon“ – kiedy premiera?

Polska premiera filmu będzie miała miejsce podczas trwającego właśnie American Film Festival we Wrocławiu, a do regularnej dystrybucji, dzięki firmie Gutek Film, trafi 21 stycznia 2022.

Czytaj także: American Film Festival 2021: Top 7 – te filmy trzeba zobaczyć [VIDEO]

RadioZET.pl/informacje prasowe Gutek Film/YouTube