Zamknij

Joaquin Phoenix ponownie wcieli się w Jokera? Ma zarobić ponad 50 milionów

15.09.2020 10:23

Joaquin Phoenix ponownie wcieli się w Jokera. Amerykańskie media donoszą, że mowa aż o dwóch produkcjach. Phoenix ma zarobić nawet 50 milionów dolarów. Co już wiemy o filmach?

Joaquin Phoenix
fot. Jordan Strauss/Invision/AP

Joaquin Phoenix ponownie wcieli się w Jokera. Jego kreacja jednego z najsłynniejszych złoczyńców w świecie kina została nagrodzona Oscarem i zapadła w pamięci wielu widzów. Wszystko wskazuje na to, że amerykański aktor ponownie wcieli się w Jokera - i  to nie tylko w jednym filmie. Pojawiły się pierwsze szczegóły.

Zobacz także: Joaquin Phoenix: TOP 7 filmów z udziałem aktora, które trzeba znać 

Joaquin Phoenix ponownie wcieli się w Jokera. Zarobi ponad 50 milionów

Joaquin Phoenix jest zdecydowanie jedną z najbarwniejszych osób związanych z Hollywood. Aktor jest znany z ról w takich produkcjach jak "Gladiator", "Ona", "Spacer po linie" czy "Nigdy cię tu nie było". W 2019 roku na nowo wykreował Jokera. I to właśnie w tę postać ma się wcielić ponownie w jeszcze co najmniej dwóch filmach.

Amerykański dziennik "Mirror" donosi, że w planach jest powstanie kolejnych filmów z Phoenixem. Do tego podaje, że aktor miałby otrzymać za obie produkcje nawet do 50 milionów dolarów. Przypominamy, że plotki o kontynuacji "Jokera" pojawiły się już wcześniej, jednak informator "Mirror" zdradza, że kultowy Joker mógłby się pojawić w jeszcze innych produkcjach.

Podobno trwają już rozmowy z Joaquinem Phoenixem. 

loader

Joaquin Phoenix jako Joker. Kiedy kolejne filmy?

Jak podaje viva.pl - sequel "Jokera" ma się podobno pojawić w 2022 roku. Następny film z udziałem Jokera miałby mieć premierę w 2024 roku. Reżyserem ma ponownie zostać Todd Phillips. Na razie są to jednej nieoficjalne informacje.

Zobacz także: Malcolm & Marie: film nakręcony podczas kwarantanny. Netflix kupił go za 30 mln 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/"Mirror"/viva.pl