Zamknij

Joanna Opozda zachwyca kreacją na premierze „Bridgitte Bardot Cudowna”. Fani oniemieli z zachwytu

19.10.2022 08:31

Joanna Opozda zachwyca. Polska aktorka pojawiła się na uroczystej premierze filmu „Bridgitte Bardot Cudowna”, w którym wcieliła się w divę wielkiego ekranu. Jej kreacja zachwyciła oniemiałych fanów. Zobacz prostą acz piękną kreację aktorki.

Bridgitte Bardot Cudowna - kadr z filmu
fot. materiały prasowe TVP

Joanna Opozda bryluje na salonach. Aktorka, najlepiej znana z ról w filmach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy „Diablo. Wyścig o wszystko”, zachwyciła podczas uroczystej warszawskiej premiery filmu Lecha Majewskiego „Bridgitte Bardot Cudowna”, w którym wciela się w główną rolę. Jej kreacja przyciągnęła uwagę fanów i została wystawiona na serię pochlebnych komentarzy. Zobaczcie, jak aktorka wyglądała podczas gali w warszawskim kinie Cinema City Sadyba.

Joanna Opozda zachwyca kreacją 

Joanna Opozda zachwyciła publiczność nie tylko swoją kreacją aktorską na ekranie, ale także swoją kreacją wieczorową, gdy podczas premiery pojawiła się w czarnej sukience. Jak czytamy na portalu Wirtualna Polska, który dał zwięzły opis stroju kobiety, goście premiery nie mogli napatrzyć się na doskonałą kreację.

Aktorka zdecydowała się na prostą, czarną sukienkę z oryginalnym dekoltem. Stonowana kreacja wyraźnie zaznaczała jej talię oraz eksponowała ramiona, a spore rozcięcie na dole także jej nogi. Całości dopełniała niewielka czarna torebka oraz stylowe, niezbyt wysokie srebrne szpilki.

„Bridgitte Bardot Cudowna” – zwiastun i informacje o filmie

„Bridgitte Bardot Cudowna” to najnowszy film Lecha Majewskiego, polskiego reżysera najlepiej znanego z takich obrazów, jak „Młyn i Krzyż”, „Dolina Bogów” czy „Onirica”. To opowieść rozgrywająca się za czasów PRL-u, skupiająca się na przygodach młodego Adama, który nie mogąc poradzić sobie z trudami rzeczywistości i specyficzną sytuacją rodzinną, ucieka do świata fantazji. Podczas seansu „Pogardy” Jean-Luca Godarda, nieoczekiwanie przenosi się do garderoby Bridgitte Bardot i razem z nią poznaje nowy, kolorowy świat. W roli głównej wystąpiła właśnie Joanna Opozda, a w filmie występują także: Kacper Olszewski (Adam), Veronika Rosati (w roli Liv Tyler!), a także Magdalena Różczka, Tomasz Sapryk i Andrzej Grabowski.

Film prezentowany był już podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie spotkał się z dość mieszanym przyjęciem, a mimo nominacji w konkursie głównym, do domu wrócił z niczym. Obecnie wyświetlany jest także w sekcji konkursowej Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Szeroka premiera kinowa zapowiedziana jest zaś już na najbliższy piątek 21 października.

loader

Czytaj także: Jerzy Stuhr przeprasza: "Podjąłem najgorszą w moim życiu decyzję"

RadioZET.pl/WP.pl/Filmeb/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET