Zamknij

Joanna Opozda pojawiła się nago w filmie. Gdzie zobaczyć produkcję?

16.09.2022 11:31

Joanna Opozda zagrała tytułową rolę w filmie "Brigitte Bardot cudowna". Aktorka musiała się zmierzyć dużym wyzwaniem - m.in. nauczyć się języka francuskiego i wziąć udział w pierwszych scenach rozbieranych w karierze.

Joanna Opozda
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Joanna Opozda pojawiła się nago w filmie. Aktorka wystąpiła w produkcji "Brigitte Bardot cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego. Gdzie można zobaczyć produkcję i co o niej wiadomo? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Gry rodzinne", sezon 2: czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Brigitte Bardot cudowna": Joanna Opozda pojawiła się nago w filmie

Joanna Opozda jest gwiazdą filmu "Brigitte Bardot cudowna". Jak podaje portal kobieta.wp.pl - aktorka musiała się nauczyć języka francuskiego i angielskiego z francuskim akcentem, do tego zmierzyć się pierwszy raz z nagimi scenami. Co ciekawe - do tej roli wybrała ją sama Bardot. Takie wymagania miała francuska legenda i tylko w ten sposób pozwoliła wykorzystać jej nazwisko i wizerunek.

Joanna Opozda wyznała w rozmowie z "Faktem", że intymne sceny w filmie są bardzo subtelne.

Nie ma tu żadnej wulgarności. Jestem pokazana tyłem, są moje pośladki. Oczywiście na planie byłam rozebrana, ale ekipa zachowała się bardzo fajnie, wyszła, byliśmy sami z reżyserem i operatorem w tej pięknej dekoracji buduaru Bardot

"Brigitte Bardot cudowna": gdzie i kiedy oglądać film?

Film "Brigitte Bardot cudowna" został pokazany podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Na ten moment nie jest pewne, kiedy dokładnie film będzie dostępny w kinach w całej Polsce.

loader

Zobacz także: "Ród smoka": widzowie oburzeni scenami seksu w nowym odcinku. "Ile ona ma lat?"

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News