Zamknij

Joanna Kulig zagra u boku Anne Hathaway w głośnej hollywoodzkiej produkcji "She Came To Me"

09.06.2021 07:51

Międzynarodowa kariera Joanny Kulig nabiera rozpędu. Znana polska aktorka dołączyła do obsady długo zapowiadanej komedii romantycznej, w której wystąpi u boku wielkich gwiazd Hollywood. Co wiemy o filmie "She Came To Me"?

Joanna Kulig zagra u boku Anne Hathaway w głośnej hollywoodzkiej produkcji "She Came To Me"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Joanna Kulig to ceniona polska aktorka, której światowy rozgłos przyniosła świetna rola w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego. W ubiegłym toku mieliśmy okazję oglądać ją w netflixowym serialu "The Eddy", a już wkrótce ujrzymy ją na wielkim ekranie u boku takich gwiazd jak Anne Hathaway i Marisa Tomei.

Zobacz także

"She Came To Me" - Joanna Kulig w obsadzie

"She Came To Me" będzie komedią romantyczną, której konwencja przywodzi na myśl kultowe "Love, Actually". Zgodnie z zapowiedzią twórców, opowie zabawną i pokrzepiającą historię mieszkańców Nowego Jorku, którzy usiłują poukładać swoje życie - kompozytora, który odzyskuje wenę po przypadkowym seksie, pary utalentowanych nastolatków walczących o swoją miłość oraz kobiety, która na pozór ma wszystko. 

Magazyn The Hollywood Reporter ogłosił obsadę filmu "She Came To Me", a ta naprawdę robi wrażenie. W filmie pojawią się bowiem Joanna Kulig, Anne Hathaway ("Nędznicy", "Diabeł ubiera się u Prady"), Marisa Tomei ("Zapaśnik", Marvel), Tahar Rahim ("Wąż", "The Eddy") oraz Matthew Broderick ("Manchester by the Sea", "Wolny dzień Ferrisa Buellera").

O filmie głośno było już od 2017 roku, a z projektem łączeni byli wówczas Steve Carell, Amy Schumer i Nicole Kidman. Za reżyserię odpowiada Rebecca Miller, twórczyni takich filmów jak "Plan Maggie" i "Własne tempo - trzy portrety". "She Came To Me" zadebiutuje na tegorocznym Cannes Marche du Film, gdzie zapewne znajdzie dystrybutora. Kinowa data premiery nie jest więc znana.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Hollywoodreporter.com