Zamknij

Jennifer Lawrence paliła marihuanę na planie nowego filmu Netflixa. Podała powód

23.11.2021 14:42

Jennifer Lawrence jest jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, której rozpoznawalność przyniosła rola w filmie "Igrzyska Śmierci". Tym razem Lawrence pojawi się w nowym filmie Netflixa. Okazuje się, że na planie zdecydowała się na radykalne kroki.

Jennifer Lawrence
fot. Antoine Flament/Starface/STARFACE PHOTO/East News

Jennifer Lawrence paliła marihuanę na planie nowego filmu Netflixa. 31-letnia aktorka zdradziła kulisy pracy przy filmie "Nie patrz w górę", który już w grudniu pojawi się na Netflixie. Lawrence wyznała, że paliła marihuanę, by wypaść lepiej.

Zobacz także: „Nie patrz w górę”: nowy zwiastun wypełnionego gwiazdami hitu Netflixa. Film trafi do kin [WIDEO]

Jennifer Lawrence paliła marihuanę na planie nowego filmu Netflixa. Podała powód

Jennifer Lawrence jest gwiazdą nadchodzącego filmu Netflixa o tytule "Nie patrz w górę", który odpowiada o losach astronomów, którzy chcą ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi kometą. Aktorka bardzo przeżywała pracę na planie i chciała jak najlepiej wypaść. Lawrence wciela się w studentkę astronomii, która odkrywa, że w Ziemię może uderzyć kometa. Bohaterka radzi sobie ze stresem... paląc marihuanę.

Aktorka wyznała, że przed nakręceniem jednej ze scen postanowiła zapalić skręta. Jennifer Lawrence wyznała, że poprosił ją o to reżyser produkcji, Adam McKayn. W ten sposób miała sobie lepiej poradzić z improwizowaną sceną i oddać stan granej przez nią bohaterki. Co więcej, Jennifer dodała, że koledzy z planu nieustannie się z niej naśmiewali w tym momencie.

Byłam wtedy łatwym celem. Wszyscy się ze mnie nabijali Jennifer Lawrence

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu "Nie patrz w górę".

"Nie patrz w górę": kiedy premiera filmu na Netflixie?

Premiera filmu "Nie patrz w górę" zaplanowana jest na 24 grudnia 2021 roku. Film trafi na Netflix, ale też będzie można go obejrzeć w wybranych kinach.

loader

Zobacz także: Popularne filmy i seriale na Netflix. Te tytuły powinien znać każdy kinoman [TOP 10]

RadioZET.pl/Film.interia.pl