Zamknij

Kiedy poznamy nowego Jamesa Bonda? Producenci chcą aktora nawet na 12 lat

23.09.2022 10:37
James Bond
fot. Materiały prasowe HBO Max

Daniel Craig nie wcieli się już w Jamesa Bonda, więc trwają poszukiwania nowego odtwórcy roli. Jak podaje "Variety" - producenci chcą się związać z aktorem na 12 lat, ale może upłynąć sporo czasu, zanim poznamy jego nazwisko.

Kiedy poznamy nowego Jamesa Bonda? Internauci mogą mieć wrażenie, że temat nowego aktora, który wcieli się w agenta 007 powraca jak bumerang. Producenci wciąż nie podają nazwiska odtwórcy roli, ale dzielą się coraz bardziej szczegółowymi informacjami.

Zobacz takżeIzabella Scorupco, czyli "polska dziewczyna Bonda". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

James Bond: kiedy poznamy nowego odtwórcę roli? Producenci chcą aktora nawet na 12 lat

James Bond to jedna z najbardziej kultowych postaci w historii kina. Producenci filmów o agencie 007 przyznali w rozmowie z "Variety", że poszukiwania następcy Daniela Craiga są na wczesnym etapie i na ten moment nie mogą się podzielić nazwiskiem. Co więcej, wyklarowała się sytuacja Idrisa Elby. Od miesięcy spekuluje się, że aktor znany z serialu "Luther" dostanie rolę. Okazuje się, że Barbara Broccoli i Michael G. Wilson nie podchodzą do tego pomysłu entuzjastycznie.

Co więcej, Broccoli zdradza, że minie kilka lat, nim powstanie kolejny film o przygodach Jamesa Bonda. Producentka wyznała, że szukają osoby, która zwiąże się z rolą agenta 007 nawet na 12 lat. Do tego chcą wprowadzić zmiany w jego osobowości, ale nie zdradzają konkretów. 

James Bond: gdzie oglądać filmy z serii?

Filmy z serii James Bond są tworzone od 60 lat. Na przestrzeni lat w bohatera wcielali się Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan  i Daniel Craig. Ostatnim filmem z serii jest "Nie czas umierać". Większość filmów z serii można znaleźć na platformie HBO Max.

Zobacz także: To oni wcielali się w Jamesa Bonda. Sprawdziliśmy, jak się zmienili [FOTO]

RadioZET.pl/Variety/Filmweb.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO