Zamknij

Henry Cavill w nowym "Bondzie"? Aktor chętnie wystąpi w serii, ale nie jako agent 007

04.10.2021 13:28

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? Wielu fanów aktora marzy, by tak się stało. Sam zainteresował, chciałby jednak wcielić się w zupełnie inną postać szpiegowskiej serii.

Henry Cavill
fot. Sebastien Fremont / Starface/EAST NEWS

Kto zostanie nowym Bondem? Po długo wyczekiwanej premierze filmu "Nie czas umierać" to pytanie jest zasadne bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Produkcja jest bowiem pożegnaniem z Danielem Craigiem w roli agenta 007. Czy zastąpi go Henry Cavill? Gwiazdor "Wiedźmina" odpowiedział na to pytanie.

James Bond: Henry Cavill w nowym filmie o agencie 007?

O tym, kto zastąpi Daniela Craiga w roli szpiega Jej Królewskiej Mości, fani cyklu spekulują od lat. Wśród nieoficjalnych kandydatów bardzo często pojawia się Henry Cavill - odtwórca Supermana w filmach Warner Bros. i Wiedźmina w serialu Netflix.

Kandydatura Cavilla nie jest niezasadna. W okolicach 2006 roku, czyli w okresie, kiedy powstało "Casino Royale", aktor dotarł do finału castingów i został pokonany przez Caraiga w dużej mierze dlatego, że był za młody do roli Bonda. Od premiery pierwszej produkcji z Craigiem minęło jednak wiele lat i obecnie Cavill mógłby wcielić się w słynnego agenta. Gwiazdor rozmawiał na ten temat z portalem The Movie Dweeb. Sam widzi siebie w zupełnie innej roli.

Jeśli Barbara [Broccoli] i Michael [G. Wilson] będą zainteresowani mną w swoich filmach, wtedy chętnie podejmę tę dyskusję i byłoby to coś, co bardzo chętnie zrobię.

Cavil, jest więc otwarty na współpracę z głównymi producentami serii filmów o Bondzie. Powyższe słowa pojawiły się jednak w odniesieniu do pytania dotyczącego roli przeciwnika Jamesa Bonda. Oznacza to więc, że aktor z chęcią wystąpiłby w kolejnym filmie o agencie 007, ale jako jego główny antagonista.

Cavill ma już na swoim koncie podobną rolę w słynnej szpiegowskiej serii. Mowa o "Mission: Impossible – Fallout" z 2018 roku, w którym wcielił się w Augusta Walkera - przeciwnika granego przez Toma Cruise'a Ethana Hunta. Aktor ma więc doświadczenie nie tylko w graniu protagonistów i mógłby wcielić się w jednego z nowych wrogów Bonda.

James Bond: kto zostanie nowym Bondem?

Czy tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie otrzymamy za kilka lat. Barbara Broccoli zdradziła w niedawnym wywiadzie, że casting do roli nowego Bonda ruszy najwcześniej w roku 2022. Obecnie twórcy są skupieni na celebracji wyczekiwanej od dawna premiery "Nie czas umierać". Film Cary'ego Fukunagi trafił do kin na całym świecie 1 października 2021 roku. Oprócz Craiga w rolach głównych wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek, który wcieli się w nowego antagonistę.

loader

RadioZET.pl/The Movie Dweeb