Zamknij

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa: Wielki sukces filmu

Roksana Orlicka
10.01.2020 16:08

Film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" miał premierę 3 stycznia 2020 roku. Minęło niewiele czasu, ale już można mówić o sukcesie. Polacy chętnie chodzą na najnowszy film Macieja Kawulskiego do kina. Ile osób obejrzało już film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"?

Jak zostałem gangsterem wielki sukces filmu
fot. Instagram/@marcinkowalczyk_

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Wielki sukces najnowszego filmu Macieja Kawulskiego. Polskie kino gangsterskie cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Okazuje się, że najnowszy film Kawulskiego z gwiazdorską obsadą odniósł ogromny sukces już w pierwszy weekend po premierze. Ile osób obejrzało już film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"?

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa: Wielki sukces filmu

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to drugi film Macieja Kawulskiego. Kino gangsterskie w jego wydaniu przyciąga Polaków, którzy tłumie chodzą na seanse. Twórca filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" nie ukrywa swojej ekscytacji. A ma powody do zadowolenia. W niecały tydzień film obejrzało prawie pół miliona osób

Zobacz także: 365 dni: Blanka Lipińska ujawniła zwiastun. Jest dużo nagości [WIDEO 18+]

Kawulski na pewno nie spodziewał się, że w weekend premierowy film obejrzy aż 257 tysięcy osób. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" zajmuje obecnie pierwsze miejsce w box office.

Około pół miliona zadowolonych widzów to największa nagroda dla twórców- mówi Maciej Kawulski.

Co ciekawe, jak podaje gazeta.pl - reżyser jest zaskoczony pozytywną reakcją krytyków. Na razie nie ujawnia, czy ma w planach nakręcenie kolejnego filmu.

Jeśli nie wiesz, na co wybrać się do kina, to sprawdź premiery stycznia 2020

Zobacz także: Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa: Na co wydano rekordową sumę pieniędzy?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/RO