Zamknij

„Jak pokochałam gangstera“: zwiastun nowego hitu Netflixa inspirowany historią „Nikosia” [WIDEO]

20.12.2021 12:14

„Jak pokochałam ganstera“, czyli duchowa kontynuacja filmu „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa“ z pierwszym zwiastunem. Co już wiemy o produkcji z Tomaszem Włosokiem?

Diablo. Wyścig o wszystko - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Kino Świat

„Jak pokochałam ganstera” to kolejny film od ekipy, odpowiedzialnej za sukces produkcji „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. W nowym obrazie podążamy za losami słynnego polskiego gangstera Nikodema „Nikosia” Skotarczaka. Produkcja inspirowana prawdziwymi wydarzeniami ma pokazać drogę mężczyzny „od drobnego oszusta do ojca chrzestnego trójmiejskiej mafii”.

„Jak pokochałam gangstera” – zwiastun 

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Jak pokochałam gangstera” – twórcy i obsada

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Maciej Kawulski, człowiek odpowiedzialny za sukces „Jak zostałem gansterem. Historia prawdziwa” i „Underdoga”. Kawulski był też producentem polskiego hitu „365 dni”. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Tomasz Włosok, Agnieszka Grochowska, Julia Wieniawa i Dawid Ogrodnik.

loader

„Jak pokochałam gangstera” – kiedy premiera?

Film zadebiutuje na polskim Netflixie już 5 stycznia 2022. Co ciekawe – produkcja trafi także do globalnej biblioteki serwisu zaledwie tydzień później – 12 stycznia.

Czytaj także: Netlflix ukarany za „promocję homoseksualizmu“? Turcja nałożyła grzywnę na giganta VOD

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube