Zamknij

"Jackass Forever": Johnny Knoxville złamał penisa. Gwiazdor MTV opowiedział o kontuzji

17.01.2022 12:04
Johnny Knoxville
fot. Everett Collection / EAST NEWS

Johnny Knoxville z grupy Jackass w związku ze zbliżającą się premierą filmu "Jackass Forever" opowiedział o kontuzji sprzed lat - złamanym penisie. Jak do tego doszło?

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Jackass Forever", który prawdopodobnie będzie pożegnaniem grupy wygłupiających się kaskaderów. Johnny Knoxville jeden z członków ekipy, opowiedział o dość specyficznej kontuzji sprzed lat.

"Jackass Forever": Johnny Knoxvile złamał penisa

Każdy, kto dobrze pamięta lata 2000, zapewne słyszał o niepoprawnym programie komediowym MTV "Jackass", w którym kilku sowizdrzalskich chłopaków, ku uciesze publiczności robiło sobie krzywdę w kontrolowanych warunkach. Od tego czasu ekipa wystąpiła w trzech kinowych filmach, a niebawem zobaczymy czwartą produkcję - "Jackass Forever".

W związku z tym Johnny Knoxville, przez wielu uważany za lidera Jackass, udzielił wywiadu Variety na temat filmu. Przy okazji wspomniał o swojej kontuzji sprzed kilku lat.

Kilka lat temu złamałem swojego pytona. Zostało to dobrze udokumentowane. Tak wiele zostało powiedziane o tak malutkim temacie... Lekarz stwierdził, że jeśli złamanie nastąpiłoby kilka centymetrów niżej, to na dole byłoby nieczynne. Ale od tamtego czasu dorobiłem się dwójki dzieci, więc wszystko jest w doskonałym stanie.

Jak widać, wypadek kaskaderski, który doprowadził Knoxville'a do złamania penisa, nie powstrzymał go przed kolejnymi wyczynami, które realizował w filmach z serii "Jackass". Chociaż "Jackass Forever" ma być ostatnią produkcją w historii grupy, Knoxville nie zamierza przestać zarabiać na robieniu sobie krzywdy. Jakiś czas temu aktor zapowiedział, że zamierza wziąć udział we wrestlerskim pojedynku WWE Royal Rumble. Czy zostanie gwiazdą wolnoamerykanki? Przekonamy się za jakiś czas.

"Jackass Forever": kiedy premiera filmu?

Reżyserem "Jackass Forever" jest Jeff Tremaine. Produkcja to kontynuacja wydanego w 2010 roku filmu "Jackass 3D". Oprócz Knoxville'a w filmie powrócili Steve-O, Chris Pontius, Danger Ehren, Preston Lacy i Wee Man. Początkowo w obsadzie był również Bam Margera, ale został usunięty za naruszenie warunków umowy. Nowe przygody ekipy Jackass będziemy mogli oglądać w kinach już 4 lutego 2022 roku.

RadioZET.pl/Variety