Zamknij

Fabuła film "Indiana Jones 5" przeniesie się... w kosmos? Szalone plotki na temat produkcji

21.05.2021 11:22

Według najnowszych informacji na temat film "Indiana Jones 5", może pojawić się wątek podróży kosmicznej. Jak wpisze się w historię o dzielnym archeologu?

Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki - Harrison Ford, Shia LeBeouf, Karen Allen - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Czy w nadchodzącej piątej części przygód Indiany Jonesa zobaczymy podróże w kosmos? Według najnowszych plotek dotyczących filmu, tak właśnie się stanie.

"Indiana Jones 5" - Harrison Ford poleci w kosmos?

Słynna seria filmów przygodowych o nieustraszonym archeologu doczeka się piątej i prawdopodobnie ostatniej części. Na razie na temat nowych przygód Indy'ego wiadomo bardzo nie wiele. W zasadzie zdradzono jedynie, że Steven Spielberg będzie czuwał nad tytułem jako producent, reżyserem został James Mangold, a w rolach głównych oprócz Harrisona Forda zobaczymy Phoebe Waller-Bridge, Madsa Mikkelsena, Thomasa Kretschmanna, Boyda Holbrooka i Shaunette Renée Wilson.

W styczniu 2021 roku pojawiły się informacje, że "Indiana Jones 5" będzie rozgrywał się w latach 60. XX wieku. Jak podaje portal The Illuminerdi, w nadchodzącej produkcji pojawi się wątek podróży kosmicznych. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ w tej dekadzie pojawiły się pierwsze próby eksploracji kosmosu z udziałem rakiet załogowych. Według doniesień serwisu The Illuminerdi akcja filmu ma się rozgrywać 10 lat po wydarzeniach z części przedniej.

Zgodnie z plotkami osobą, odpowiedzialną za podróże kosmiczne, stanie się postać grana przez Mikkelsena - były nazista, który współpracując z amerykańskim rządem i NASA, przyczyni się do opracowania technologii pozwalającej wylecieć poza orbitę Ziemi. Jedna z aktorek w obsadzie ma grać "złą, brutalną morderczynię", a druga wcielić się w agentkę CIA, która będzie nadzorować poczynania postaci duńskiego gwiazdora.

Na razie są to jednak niesprawdzone informacje i należy traktować je jako plotki. Niewykluczone jednak, że twórcy postanowią zakończyć serię przygód Indiany Jonesa z prawdziwym przytupem.

"Indiana Jones 5" - kiedy premiera?

Film był już kilkukrotnie przekładany z powodu zmian personalnych w ekipie i pandemii koronawirusa. Ostatnia data podana przez twórców sugeruje, że "Indiana Jones 5" trafi do kin 29 lipca 2022 roku. Fanom przygód archeologia przyjdzie więc jeszcze trochę poczekać.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The Illuminerdi