Zamknij

Idris Elba ma koronawirusa. Aktor zdradził, jak się czuje [WIDEO]

Maciej Friedrich
16.03.2020 20:13

Idris Elba, jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazdorów, jest zarażony koronawirusem. Aktor poinformował fanów o pozytywnym wyniku testu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdradził, jak się czuje.

Idris Elba ma koronawirusa. Aktor zdradził, jak się czuje [WIDEO]
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Idris Elba to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Brytyjski aktor jest zdobywcą Złotego Globu dla najlepszego aktora w miniserialu lub filmie telewizyjnym za produkcję "Luther". W ostatnich latach pojawiał się w wielu kasowych obrazach, takich jak "Avengers: Wojna bez granic", "Mroczna Wieża" czy "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Został uznany przez magazyn "People" za najseksowniejszego mężczyznę świata 2018.

Idris Elba zarażony koronawirusem. Zdradził, jak się czuje

Na profilu Idrisa Elby na Twitterze pojawiło się wideo, w którym aktor informuje, że jest zarażony koronawirusem. Aktor uspokoił jednak fanów, że czuje się dobrze. Zaapelował także o rozsądek w obliczu pandemii.

- Dziś rano dostałem pozytywne wyniki badań na obecność Covid-19. Czuję się dobrze, jak dotąd nie mam żadnych niepokojących objawów, ale zostałem odizolowany w momencie, gdy dowiedziałem się o możliwej ekspozycji na wirusa. Zostańcie w domu i bądźcie pragmatyczni. Będę informować o tym, jak się czuję. Nie panikujcie - zaapelował hollywoodzki gwiazdor.

Elba to kolejna gwiazda ekranu, która jest zarażona koronawirusem. W szpitalu w Australii razem z żoną przebywa Tom Hanks, o pozytywnym wyniku testu poinformowała także Olga Kurylenko.

RadioZET.pl/MF