Zamknij

Adam Driver i Lady Gaga na pierwszym zdjęciu z filmu "House of Gucci"

10.03.2021 09:40

Lady Gaga i Adam Driver wcielą się w Patrizię Reggiani i Maurizio Gucciego. Artystka podzieliła się zdjęciem z planu. To pierwsza zapowiedź produkcji "House of Gucci". Kiedy premiera filmu, o czym będzie on opowiadał? Zdradzamy szczegóły.

Lady Gaga i Adam Driver
fot. Valerie Macron/AFP/EastNews i Anthony Behar/SIPA USA/East News

Adam Driver i Lady Gaga na pierwszym zdjęciu z filmu "House of Gucci". Artystka podzieliła się w mediach społecznościowych kadrem, na którym można ją zobaczyć w towarzystwie Adama Drivera ("Historia małżeńska", "Gwiezdne wojny", "Frances Ha"). Jest to zapowiedź filmu Ridleya Scotta. O czym będzie on opowiadał i kiedy można się spodziewać premiery? Podajemy poniżej.

Zobacz także: BAFTA 2021: nominacje do prestiżowej brytyjskiej nagrody filmowej

"House of Gucci": Lady Gaga i Adam Driver na pierwszym zdjęciu z filmu

Lady Gaga i Adam Driver są gwiazdami nowego filmu Ridleya Scotta o tytule "House of Gucci". Artystka podzieliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem ze swoim filmowym partnerem. Wokalistka wciela się w Patrizię Reggiani, natomiast Adam Driver zagra Maurizio Gucciego, czyli wnuka słynnego założyciela legendarnego domu mody. 

Film "House of Gucci" ma opowiedzieć o śmierci Maurizio, czyli dziedzica modowej potęgi. W 1995 roku otrzymał on prawa do prowadzenia domu mody Gucci. Mężczyzna był w trakcie przeprowadzana rewolucji w firmie, gdy został zastrzelony przed swoim biurem w Mediolanie. Co ciekawe, o zlecenie zabójstwa oskarżono jego byłą żonę, czyli Patrizię Reggiani. Została ona skazana na 29 lat pozbawienia wolności, ale w więzieniu spędziła 18 lat. 

W filmie, oprócz Lady Gagi i Adama Drivera, wystąpią jeszcze: Reeve Carney, Jared Leto, Al Pacino i Jack Huston.

loader

"House of Gucci": kiedy premiera filmu?

Film "House of Gucci" z Lady Gagą i Adamem Driverem ma mieć premierę w listopadzie 2021 roku. Konkretny dzień nie jest jeszcze znany.

Zobacz także: "Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera: film wyciekł do sieci przez błąd HBO. Warto obejrzeć?

RadioZET.pl/Filmweb.pl