Zamknij

"Kevin sam w domu": czy w nowej wersji filmu wystąpił Macaulay Culkin?

18.10.2021 12:28

"Kevin sam w domu" doczekał się nowej wersji w postaci filmu "Home Sweet Home Alone". Czy Macaulay Culkin - gwiazdor oryginalnej serii, wróci w nowej produkcji Disney+?

Kevin sam w domu - Macaulay Culkin - kadr z filmu
fot. Hughes Entertainment/Collection Christophel/East News

Nadchodzi nowa wersja kultowej komedii świątecznej "Kevin sam w domu". W filmie "Home Sweet Home Alone" poznamy chłopca imieniem Max (Archie Yates), który podobnie jak mały McCallister będzie musiał poradzić sobie sam w rodzinnym domu podczas Gwiazdki. Fani oryginału zastanawiają się jednak, czy w obsadzie produkcji powróci Macaulay Culkin.

"Home Sweet Home Alone": Macaulay Culkin w nowej wersji filmu "Kevin sam w domu"?

Przez ponad 30 lat "Kevin sam w domu" stał się jedną ze świątecznych tradycji nie tylko w Polsce. Produkcja Chrisa Columbusa znajduje się na szczycie listy filmów świątecznych i prawdopodobnie miną lata, zanim jakiś inny tytuł strąci ją z piedestału.

"Home Sweet Home Alone" raczej tego nie zrobi, ale będzie ukłonem w kierunku młodszych widzów, dla których "Kevin sam w domu" wcale nie musi być atrakcyjny oraz mrugnięciem okiem do osób, które wychowały się na samotnych przygodach młodego McCallistera. Zwiastun "Home Sweet Home Alone" sugeruje bowiem, że w swojej roli sprzed lat powróci Devin Ratray, który w oryginale wcielał się w starszego brata Kevina - Buzza.

Z tego powodu fani zaczęli się łudzić, że w nowej wersji powróci również Macaulay Culkin. Nie musiałby wcale przejmować pierwszych skrzypiec. Widzowie doceniliby zapewne nawet występ gościnny gwiazdora. Culkin zabrał jednak głos w sprawie za pośrednictwem Twittera i zaprzeczył, że występuje w filmie "Home Sweet Home Alone".

Cześć wszystkim. Tylko uprzedzam, ponieważ dzisiaj ciągle mnie o to pytacie:
NIE gram w nowym reboocie "Kevina samego w domu". Wszystkim zaangażowanym w ten film życzę jednak powodzenia.

Aktor wyraził się więc jasno. Culkin nie powróci do roli McCallistera w nowej odsłonie serii, mimo że kilka lat temu wcielił się ponownie w kultową postać w świątecznej reklamie Asystenta Google. Fani "Kevina samego w domu" będą więc musieli obejść się dylogią z lat 90. lub przemóc się i obejrzeć "Home Sweet Home Alone". Mimo że film otrzymał na razie jeden zwiastun, w sieci wylała się fala negatywnych komentarzy na temat nadchodzącego rebootu.

"Home Sweet Home Alone": kiedy premiera?

W świątecznej komedii reżyserowanej przez Dana Mazera wystąpili Ellie Kemper, Rob Delaney, Archie Yates, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki oraz Chris Parnell. W produkcji ignorowany przez swoich najbliższych chłopiec imieniem Max zostaje sam w domu podczas świąt Bożego Narodzenia. Rodzina bohatera wyjeżdża na wakacje do Japonii, co postanawia wykorzystać podstępne małżeństwo, które chce włamać się do budynku. Zaradny chłopiec zastawia pułapki, dzięki którym odpiera atak przestępców. Film trafi na platformę Disney+ już 12 listopada 2021 roku. Usługa wciąż nie jest dostępna w Polce.

loader

RadioZET.pl/Twitter