Zamknij

„Hokus Pokus 2“: pierwszy zwiastun kontynuacji hitu Disneya za lat 90. [WIDEO]

29.06.2022 13:50
Hokus Pokus 2 - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Disney+

„Hokus Pokus 2“ z pierwszym oficjalnym zwiastunem. Trzy wiedźmy, które terroryzowały widzów w komediohorrorze Disneya z … roku, wracają. Nowa opowieść pokaże, jak bohaterki poradziłyby sobie w 2022 roku.

„Hokus Pokus 2” – w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun kontynuacji słynnego filmu z udziałem Bette Middler i Sarah Jessici Parker. Akcja nowego filmu rozgrywa się współcześnie i podąża za grupą trzech przyjaciółek, które przypadkowo uwalniają trzy złe wiedźmy, znane z oryginalnego filmu. Nowa odsłona pokaże, jak bohaterki zmieniły się przez lata i jak teraz poradziłyby sobie z zadaniem złapania „najsmaczniejszych” dzieci w dzisiejszym świecie.

„Hokus Pokus 2” – zwiastun 

Film reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„Hokus Pokus 2” – twórcy i obsada

Scenarzystką nowego filmu jest Jen D’Angelo. Za kamerą stanęła zaś Anne Fletcher, rezyserka najlepiej znana z filmu „Narzeczony mimo woli”. Wiadomo też, że Adam Shankman, twórca oryginalnej produkcji jest jednym z producentów obrazu.  Na ekranie zobaczymy zaś ponownie takich aktorów i aktorki jak: Bette Middler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy. Towarzyszyć im będą nowi członkowie obsady, wśród których są: znana z nowej „Plotkary” Whitney Peak oraz Lilia Buckingham, Belissa Escobedo, Doug Jones, Juju Brener, Froy Gutierrez, Taylor Henderson i Nina Kitchen.

„Hokus Pokus 2” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na 30 września tylko na platformie streamingowej Disney+.

Czytaj także: Padł rekord filmowy 2022 roku. Tom Cruise ma powody do dumy

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/YouTube

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+