Zamknij

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? Tak twierdzi sztuczna inteligencja

07.09.2020 10:36

"Nie czas umierać", czyli najnowsza część filmu o przygodach Jamesa Bonda, będzie miała premierę jeszcze w tym roku. To ostatni film, w którym w głównej roli zobaczymy Daniela Craiga. Już teraz typuje się, kto go zastąpi. 

Henry Cavill
fot. David Parry/Press Assocation/East News

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? To jedynie przypuszczenia. Szwajcarska sztuczna inteligencja wytypowała, kto ma szansę na przyjęcie roli marzeń wielu aktorów, ale także aktorek. W zestawieniu znalazło się kilkanaście nazwisk, jednak to Henry Cavill ma mieć największe szanse na angaż.

Zobacz także: Film "Nie czas umierać" o przygodach Jamesa Bonda już niedługo w kinach. Kiedy premiera? 

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? Tak twierdzi sztuczna inteligencja

Henry Cavill ma ostatnią dobrą passę. Zagrał główną rolę w serialu "Wiedźmin", niedługo na ekrany wejdzie film "Enola Holmes", w którym wciela się w Sherlocka Holmesa. Jak podaje Onet -szwajcarska sztuczna inteligencja z firmy Largo wytypowała aktora do roli kolejnego Jamesa Bonda. Aktor dołączyłby do elitarnego grona - przypominamy, że w agenta 007 wcielali się: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan, a obecnie Daniel Craig.

Kto jeszcze jest typowany do roli? Między innymi Richard Armitage znany z "Hobbita. Niezwykłej podróży" czy "Epicentrum" oraz Idris Elba ("Pacific Rim", "Luther"), co nie powinno być zaskoczeniem, bo od wielu lat mówi się o tym, że aktor mógłby być pierwszym ciemnoskórym Bondem. 

"Nie czas umierać". Kiedy nowy Bond trafi do kin?

"Nie czas umierać", czyli ostatni film z udziałem Daniela Craiga, trafi do polskich kin 20 listopada 2020 roku. Poniżej można zobaczyć oficjalną zapowiedź.

Zobacz także: Zdjęcia do nowego "Batmana" wstrzymane. Co dalej z filmem? 

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl