Zamknij

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? Tak twierdzi sztuczna inteligencja

07.09.2020 10:36
Henry Cavill
fot. David Parry/Press Assocation/East News

"Nie czas umierać", czyli najnowsza część filmu o przygodach Jamesa Bonda, będzie miała premierę jeszcze w tym roku. To ostatni film, w którym w głównej roli zobaczymy Daniela Craiga. Już teraz typuje się, kto go zastąpi. 

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? To jedynie przypuszczenia. Szwajcarska sztuczna inteligencja wytypowała, kto ma szansę na przyjęcie roli marzeń wielu aktorów, ale także aktorek. W zestawieniu znalazło się kilkanaście nazwisk, jednak to Henry Cavill ma mieć największe szanse na angaż.

Zobacz także: Film "Nie czas umierać" o przygodach Jamesa Bonda już niedługo w kinach. Kiedy premiera? 

Henry Cavill zostanie nowym Bondem? Tak twierdzi sztuczna inteligencja

Henry Cavill ma ostatnią dobrą passę. Zagrał główną rolę w serialu "Wiedźmin", niedługo na ekrany wejdzie film "Enola Holmes", w którym wciela się w Sherlocka Holmesa. Jak podaje Onet -szwajcarska sztuczna inteligencja z firmy Largo wytypowała aktora do roli kolejnego Jamesa Bonda. Aktor dołączyłby do elitarnego grona - przypominamy, że w agenta 007 wcielali się: Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan, a obecnie Daniel Craig.

Kto jeszcze jest typowany do roli? Między innymi Richard Armitage znany z "Hobbita. Niezwykłej podróży" czy "Epicentrum" oraz Idris Elba ("Pacific Rim", "Luther"), co nie powinno być zaskoczeniem, bo od wielu lat mówi się o tym, że aktor mógłby być pierwszym ciemnoskórym Bondem. 

"Nie czas umierać". Kiedy nowy Bond trafi do kin?

"Nie czas umierać", czyli ostatni film z udziałem Daniela Craiga, trafi do polskich kin 20 listopada 2020 roku. Poniżej można zobaczyć oficjalną zapowiedź.

Zobacz także: Zdjęcia do nowego "Batmana" wstrzymane. Co dalej z filmem? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl