Zamknij

„Wiedźmin” Netflixa. Henry Cavill i inni aktorzy będą promować serial w Polsce. Kiedy i gdzie?

Roksana Orlicka
02.12.2019 13:22
„Wiedźmin” Netflixa. Henry Cavill i inni aktorzy będą promować serial w Polsce. Kiedy i gdzie?
fot. YouTube/Netflix Polska

„Wiedźmin” już niedługo trafi na Netflixa. Z tej okazji aktorzy związani z produkcją pojawią się w Polsce, by promować serial. Swoją obecność potwierdził między innymi Henry Cavill. Gdzie i kiedy obędzie się uroczysta premiera?

„Wiedźmin” to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali roku. Najnowsza produkcja Netflixa pojawi się na platformie już 20 grudnia 2019 roku. Dwa dni wcześniej, 18 grudnia, odbędzie się uroczysta polska premiera serialu. Z tej okazji część aktorów przyleci do Polski, by promować "Wiedźmina". Swoją obecność potwierdził Henry Cavill. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Henry Cavill w Polsce. Uroczysta premiera „Wiedźmina” Netflixa 

Serial „Wiedźmin” jeszcze w grudniu pojawi się na Netflixie. Z tej okazji odbędzie się uroczysta polska premiera serialu. Wydarzenie będzie miało miejsce 18 grudnia na Torze Służewiec w Warszawie.

Udział w premierze ,,Wiedźmina" w Polsce potwierdziły takie gwiazdy jak Henry Cavill (tytułowy Wiedźmin), Anja Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). Pojawią się również twórcy „Wiedźmina” Netflixa, czyli Lauren Schmidt Hissrich oraz Tomek Bagiński.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z największych i najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy. Jest to również niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć na żywo gwiazdy światowego formatu i obsadę ,,Wiedźmina" Netflixa.

„Wiedźmin” Netflixa – o czym będzie?

Serial „Wiedźmin”, który będzie można oglądać na Netflixie od 20 grudnia, jest oparty na bestsellerowych książkach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

„Wiedźmin” przedstawia przygody Geralta z Rivii, łowcy potworów. Geralt stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym budzi odrazę i przerażenie.

Poniżej można zobaczyć zwiastun pierwszego sezonu serialu „Wiedźmin” Netflixa.

RadioZET.pl/RO