Zamknij

"Hellraiser": wiemy, kto zagra żeńską wersję Pinheada w remake'u kultowego horroru [ZDJĘCIE]

08.10.2021 13:52

"Hellraiser" doczeka się odświeżonej wersji, w której słynny antagonista znany jako Pinhead będzie kobietą. Włodarze platformy Hulu ogłosili właśnie obsadę remake'u i zdradzili, że w roli przywódcy Cenobitów zobaczymy gwiazdę serialu "Sense8" - Jamie Clayton.

"Hellraiser": wiemy, kto zagra żeńską wersję Pinheada w remake'u kultowego horroru [ZDJĘCIE]
fot. New World Releasing/Courtesy Everett Collection/ East News

"Hellraiser" to kultowy horror wymieniany jednym tchem z takimi legendami, jak "Koszmar z ulicy Wiązów", "Halloween", "Laleczka Chucky" i "Piątek trzynastego". Przy obecnej modzie na wszelkiej maści sequele, spin-offy i remake'i, było tylko kwestią czasu, aż ktoś postanowi powołać do życia nową, odświeżoną wersję opowieści o Pinheadzie i jego sadomasochistycznej sekcie Cenobitów. Za nowego "Hellraisera" odpowiadają studio Spyglass Media Group oraz platforma Hulu, które właśnie ogłosiły obsadę nadchodzącego projektu. Co ciekawe, tym razem Pinhead będzie kobietą

"Hellraiser": Jamie Clayton jako Pinhead w nowej wersji horroru

Jak podaje serwis Entertainment Weekly, w rolę Pinheada wcieli się gwiazda serialu "Sense8", Jamie Clayton. Aktorkę mogliśmy też podziwiać w takich produkcjach, jak: "Pierwszy śnieg", "Neon Demon", "Designated Survivor" i "Słowo na L: Generacja Q". 

Na ekranie, oprócz Clayton, zobaczymy także Odessę A'zion ("Grand Army"), Brandona Flynna ("Trzynaście powodów", "Ratched"), Gorana Visnjica, Drew Starkeya, Adama Faisona, Aoife Hinds i Hiam Abbas ("Sukcesja").

Zobacz także

"Hellraiser": kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery remake'u "Hellraisera". Wiemy jedynie, że horror trafi do oferty platformy Hulu, a za reżyserię odpowiada twórca głośnego "Rytuału" - David Bruckner.

Bruckner pracował na podstawie scenariusza opracowanego przez Bena Collinsa i Luke'a Piotrowskiego. Co istotne, wśród producentów znalazł się Clive Barker, czyli twórca oryginalnego "Wysłannika Piekieł" z 1987 roku.

loader

RadioZET.pl/EW.com