Zamknij

„Heaven in Hell”: Magdalena Boczarska i gwiazdor „365 dni: Ten dzień” we wspólnym filmie [ZDJĘCIA]

09.05.2022 12:05

„Heaven in Hell” to nowa produkcja Tomasza Mandesa, współreżysera filmów z serii „365 dni”. W nowej produkcji zobaczymy Magdę Boczarską i Simona Susinnę, gwiazdę „365 dni: Ten dzień”. Co już wiemy o produkcji? Kiedy premiera?

365 dni: Ten dzień - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Heaven in Hell” to nowa propozycja od reżysera Tomasza Mandesa, odpowiedzialnego za sukces filmów z serii „365 dni”. Nowa historia przyjrzy się związkowi pewnej pary i „miłości, która nie powinna się przydarzyć”, jak zapowiada sama aktorka w swoich mediach społecznościowych. Z fabularnego opisu, który można znaleźć w portalu WirtualneMedia.pl, dowiadujemy się, że „Heaven in Hell” opowie o kobiecie sukcesu i matce dorosłej córki, której życie wywróci się do góry nogami, gdy spotka na swojej drodze młodszego mężczyznę, który czerpie z życia pełnymi garściami. Dzieli ich 15 lat, ale łączy podobna wizja świata. Para ma też podobne potrzeby, które chcą zaspokoić. Rozpocznie się gorący romans, który odmieni ich ustatkowane życie. 

„Heaven in Hell” – twórcy i ekipa

Reżyserem filmu jest Tomasz Mandes. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian FabijańskiJanusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowaska, Monika Fronczek, Borys Jaźnicki.

„Heaven in Hell“ – kiedy premiera? 

Prace na planie filmu wciąż trwają, więc na razie nieznana jest dokładna data premiery obrazu. Istnieje prawdopodobieństwo, że film pojawi się na ekranach na początku 2023 roku. Być może w sam raz na Walentynki? Przekonamy się.

loader

Czytaj także: Gwiazda „Sex Education“, Ncuti Gatwa, został nowym „Doktorem Who“ [WIDEO]

RadioZET.pl/Interia.pl/Wirtualne Media