Zamknij

"Harry Potter: Return to Hogwarts" - magiczny reunion gwiazd serii doczekał się zwiastuna [WIDEO]

21.12.2021 10:48

"Harry Potter: Return to Hogwarts" w oficjalnym zwiastunie! Gwiazdy serii po latach ponownie spotkały się na planie magicznego cyklu filmów. Kiedy zobaczymy pełen zapis wzruszającego reunionu?

Harry Potter: Return to Hogwarts - materiały prasowe
fot. HBO Max/materiały prasowe

Już niedługo wielkie święto miłośników Harry'ego Pottera. Na platformie HBO Max zadebiutuje reunion "Harry Potter: Return to Hogwarts". Wydarzenie otrzymało pierwszy oficjalny zwiastun, w którym pojawiły się gwiazdy serii przygód młodego czarodzieja.

"Harry Potter: Return to Hogwarts" - zobacz zwiastun reunionu gwiazd serii

Harry Potter to fenomen popkulturowy, który trwa nieprzerwanie od ponad 20 lat. Nic dziwnego, że szybko powstała adaptacja serii książek J.K. Rowling, które stały się międzynarodowymi hitami i obrosły kultem.

W roku 2021 przypada 20-lecie premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Z tej okazji szefowie Warner Bros. zdecydowali się na powołanie do życia reunionu - ponownego spotkania gwiazd, które będą miały okazję powspominać pracę na planie 8 produkcji składających się na filmową serię Harry'ego Pottera. Oto jak zapowiada się nadchodzące wydarzenie.

Gwiazdy "Harry'ego Pottera" po latach powrócą na oryginalne plany filmowe, na których kręcono ikoniczne sceny z cyklu adaptacji. Wśród nich znaleźli się Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman i Tom Felton. Nie zabraknie też reżysera dwóch pierwszych części "Harry'ego Pottera" - Chrisa Columbusa.

Reunion został ogłoszony w listopadzie 2021 roku  i od tego czasu pojawiło się tylko jedno zdjęcie, zapowiadające powrót do Hogwartu Radcliffe'a, Watson i Grinta. Zwiastun przedstawia kultowe miejsca, które pojawiły się w całej sadze, takie jak Ulica Pokątna, Peron 9 3/4 i oczywiście Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Szefowie Warner Bros. zapowiedzieli, że wydarzenie będzie opowiadać magiczną historię ukazującą jak powstała seria, poprzez nowe pogłębione wywiady i rozmowy z członkami obsady oraz twórcami. Funkcją reunionu jest zaproszenie fanów Harry'ego Pottera na magiczną podróż tym razem z perspektywy pierwszej osoby - gwiazd serii, które dorastały wraz ze swoimi bohaterami na ponownie odwiedzanych planach.

"Harry Potter: Return to Hogwarts" - kiedy premiera?

Światowa premiera programu przewidziana jest na 1 stycznia 2022. Program pojawi się tego dnia także w polskim serwisie HBO GO

loader

RadioZET.pl/HBO Max/YouTube