Zamknij

"Halloween Kills" - Michael Myers znowu morduje w niezwykle brutalnym zwiastunie horroru [WIDEO]

25.06.2021 07:32

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun horroru "Halloween Kills" - sequela kontynuacji kultowej produkcji Johna Carpentera. W niezwykle krwawej zapowiedzi powraca Michael Myers, który znowu wpada w morderczy ciąg. Laurie Strode nie pozostaje jednak bierną obserwatorką przerażających wydarzeń.

Halloween - kadr z filmu
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Chociaż dopiero co zaczęło się lato i do Halloween jeszcze kilka miesięcy, twórcy "Halloween Kills" postanowili zaprezentować już pierwszy zwiastun kontynuacji mrocznej historii Michaela Myersa i Laurie Strode. Co zobaczymy w drugiej części kontynuacji kultowego horroru Johna Carpentera?

"Halloween Kills" - pierwszy zwiastun kontynuacji kultowego horroru

W 2018 roku zadebiutował film "Halloween", będący ciągiem dalszym produkcji stworzonej 40 lat wcześniej - ikonicznego slashera w reżyserii Johna Carpentera. Twórcy nowej produkcji postanowili zignorować wszystkie dotychczasowe sequele i tworzyć ciąg dalszy historii, ale rozgrywający się wiele lat po wydarzeniach z części pierwszej. Chociaż wśród fanów serii pojawiło się dużo obaw, finalnie "Halloween" Davida Gordona Greena było bardzo przyzwoitą kontynuacją.

Po sukcesie nowego "Halloween" ogłoszono, że zobaczymy jeszcze dwie kolejne części, które mają domknąć opowieść o morderczej walce Michaela Myersa i Laurie Strode. Jej ciąg dalszy pojawi się w "Halloween Kills" - horrorze, którego pierwszy zwiastun trafił właśnie do sieci.

Trailer rozpoczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zakończył się poprzedni film. Odkrywamy, w jaki sposób Michael przeżył pożar domu, w którym został zamknięty przez trzy główne bohaterki. Psychopatyczny morderca postanowi zemścić się na Laurie i jej najbliższych. Do tego celu dojdzie dosłownie po trupach. W zwiastunie widzimy serię naprawdę brutalnych mordów dokonywanych przez Myersa. Pod koniec pojawia się jednak niespodziewany zwrot akcji, który nieco zmienia utartą formułę "Halloween". Mieszkańcy miasteczka Haddonfield postanowią bronić się przed psychopatą w gumowej masce.

"Halloween Kills" - kiedy premiera?

Reżyserem sequela został ponownie David Gordon Green, a Jamie Lee Curtis znów wcieli się w Laurie. W pozostałych rolach wystąpili Judy Greer, Andi Matichak, Robert Longstreet, Charles Cyphers, Anthony Michael Hall, Kyle Richards i Nancy Stephens. Produkcja trafi do kin 15 października 2021 roku. W przygotowaniu jest również część trzecia pod tytułem "Halloween Ends", której premiera odbędzie się rok później.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube/Universal Pictures