Zamknij

"Halloween Kills": pojawiły się nowe zdjęcia promujące kontynuację kultowego horroru [FOTO]

21.07.2021 13:33

Michael Myers i Laurie Strode powracają na nowych zdjęciach promujących "Halloween Kills". Co zobaczymy w nadchodzącej kontynuacji słynnego horroru?

"Halloween Kills": pojawiły się nowe zdjęcia promujące kontynuację kultowego horroru [FOTO]
fot. Album Online/East News

Michael Myers kontynuuje swoją krwawą krucjatę. "Halloween Kills" zadebiutuje już jesienią tego roku, a tymczasem studio Universal Pictures opublikowało trzy nowe zdjęcia promujące nadchodzącą produkcję

Zobacz także

"Halloween Kills": Michael Myers i Laurie Strode na nowych zdjęciach

"Halloween Kills" jest bezpośrednią kontynuacją filmu z 2018 roku, który z kolei ignorował większość poprzednich odsłon i stanowił sequel kultowego dzieła Johna Carpentera z 1978 roku. W nadchodzącym horrorze zobaczymy, jak Laurie Strode przygotowuje się do ostatecznego (?) starcia z zamaskowanym mordercą. Tym razem nie będzie jednak sama. Mieszkańcy Haddonfield, a w tym pozostali ocalali z poprzednich masakr Myersa, połączą wreszcie siły, bo raz na zawsze zabić przerażającego psychopatę.

W roli głównej powróci Jamie Lee Curtis, a w Michaela Myersa znów wcielą się Nick Castle i James Jude Courtney. W obsadzie znaleźli się również Judy Greer, Andi Matichak, Kyle Richards, Nancy Stephens oraz Charles Cyphers

loader

"Halloween Kills": kiedy premiera?

Za reżyserię "Halloween Kills" odpowiada David Gordon Green, twórca poprzedniej odsłony. Premierę horroru zapowiedziano na 15 października 2021 roku, czyli idealnie na tegoroczne święto duchów.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.