Zamknij

"Halloween Ends": zobacz pierwszy zwiastun finału kultowego horroru [WIDEO]

20.07.2022 12:14

Do sieci trafił pierwszy zwiastun horroru "Halloween Ends". W zapowiedzi widzimy między innymi walkę Laurie Strode z Michaelem Myersem. Kiedy premiera?

Halloween Ends - kadr z filmu
fot. Universal Pictures/materiały prasowe

Już za kilka miesięcy zobaczymy finałową konfrontację Laurie Strode z Michaelem Myersem. Do sieci trafił pierwszy zwiastun horroru "Halloween Ends".

"Halloween Ends": pierwszy zwiastun finału kultowego horroru

Film "Halloween" w reżyserii Johna Carpentera zadebiutował w 1978 roku i szybko stał się klasyką slasherów. W kolejnych latach powstały kolejne części, które nie były jednak tak dobrze oceniane przez widzów jak oryginał. W 2018 pojawiła się nowa kontynuacja, ignorująca poprzednie sequele i podejmująca po 40 latach wątki z pierwszego "Halloween". W 2021 roku do kin weszła część druga pod tytułem "Halloween Kills".

"Halloween Ends" jest finałem trylogii nowych filmów, ale również oryginału sprzed ponad 40 lat. W nowych częściach Laurie, grana ponownie przez Jamie Lee Curtis, to dojrzała kobieta, która po pierwszym spotkaniu z Michaelem Myersem przygotowywała się całe życie na jego powrót. Nie jest już uciekającą przed seryjnym mordercą nastolatką, tylko ocalałą walczącą z oprawcą, którego napaść przeżyła wiele lat temu. Doskonale widać to w zwiastunie filmu.

Laurie postanowi skonfrontować się z Myersem. Dojdzie między nimi do pojedynku, który zakończy sagę grozy rozpoczętą w 1978 roku.

"Halloween Ends": kiedy premiera?

Reżyserem trzeciej części horroru jest ponownie David Gordon Green. Oprócz Jamie Lee Curtis w filmie wystąpili James Jude Courtney, Andi Matichak, Will Patton, Kyle Richards i Omar Dorsey. Jak nietrudno się domyślić "Halloween Ends" trafi do kin w okolicach tytułowego święta, konkretnie 14 października 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/YouTube