Zamknij

HBO Max z wielkimi hitami. Co się pojawi na platformie? [TYTUŁY]

16.05.2022 14:37
HBO
fot. Shutterstock

HBO Max ma przygotowane wielkie premiery filmowe. Tym razem mowa o tytułach studia Sony Pictures. Jakie filmy w nadchodzących tygodniach zasilą bibliotekę platformy?

HBO Max z wielkimi hitami. Odkąd platformy HBO GO została przemianowana na HBO Max, widzowie mają szybszy dostęp do wielu głośnych premier filmowych. Jakie tytuły w najbliższych tygodniach zasilą bibliotekę platformy?

Zobacz także: „ELVIS“: Maneskin coveruje Króla. Fragment utworu zaprezentowano podczas Eurowizji [WIDEO]

HBO Max z wielkimi hitami. Co się pojawi na platformie? [TYTUŁY]

HBO Max to jedna z najciekawszych platform streamingowych dostępnych w Polsce. Daje ona dostęp do szybszych premier wielkich hitów kinowych. W najbliższych tygodniach na HBO Max pojawią propozycje od studia Sony Pictures. Jak podaje portal filmozercy.com - będą to filmy "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Venom 2: Carnage". W pierwszym tytule będzie można zobaczyć, jak Peter Parker (w tej roli Tom Holland) spotkał na swojej drodze znanych bohaterów z poprzednich filmów o Spider-Manie.

Druga produkcja, "Venom 2: Carnage" przedstawia losy antybohatera Marvela, w którego wciela się Tom Hardy. Na ten moment dokładne daty premier tych tytułów na HBO Max nie są znane, ale niebawem powinny się pojawić pierwsze szczegóły.

Zobacz także"Diuna 2": powiększyła się obsada filmu. Do ekipy dołączyła legenda kina

RadioZET.pl/filmozercy.com

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max