Zamknij

HBO Max tańsze, ale z reklamami. Kiedy premiera platformy w Polsce?

17.03.2021 15:50

HBO Max z nietypowym rozwiązaniem. Nowa platforma zamierza zaoferować tańszy abonament, ale w zamian za reklamy. Kiedy HBO Max zadebiutuje w Polsce? Zdradzamy szczegóły.

HBO Max
fot. Shutterstock

HBO Max tańsze, ale z reklamami. Emocje towarzyszące nowej platformie HBO sięgają zenitu. Dowiadujemy się coraz więcej szczegółów dotyczących tego, jak platforma ma finalnie wyglądać i jakie udogodnienia będzie zawierać. Teraz poznaliśmy kolejny aspekt - tym razem finansowy. Kiedy premiera platformy w Polsce?

Zobacz także: "House of Gucci": Jared Leto kompletnie nie do poznania na nowych zdjęciach z planu [FOTO]

HBO Max tańsze, ale z reklamami. Kiedy premiera platformy w Polsce?

HBO Max powoli wchodzi na europejski rynek. Jak podają wirtualnemedia.pl - w planach jest wprowadzenie tańszej wersji platformy HBO Max, jednak będzie ona wzbogacona o reklamy. Koncern AT&T zamierza do końca 2025 roku mieć do 150 mln subskrybentów. Co ciekawe, jeszcze w tym roku HBO Max ma się pojawić w sześćdziesięciu krajach, w tym w Polsce.

Z tego, co już wiadomo - platformy HBO Max ma zastąpić HBO GO. Miesięczny dostęp do HBO Max ma wynosić 24,90 zł. Na ten moment nie jest znana cena wersji HBO Max z reklamami. Co ważne - w tańszej wersji HBO Max zabraknie możliwości oglądania filmów spod szyldu wytwórni Warner Bros. Na szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać.

loader

HBO Max: kiedy platforma pojawi się w Polsce?

HBO Max ma zadebiutować w Polsce w drugiej połowie 2021 roku i zastąpić platformę HBO GO. Niestety, na ten moment nie jest znana dokładna data premiery platformy.

Zobacz także: Aktorzy, którzy nigdy nie dostali Oscara. Kto czeka na statuetkę?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.plwirtualnemedia.pl