Zamknij

HBO Max pojawi się w Polsce. Podano już konkretny termin [DATA]

17.01.2022 15:17
HBO
fot. Shutterstock

Platforma HBO Max pojawi się w Polsce jeszcze w 2022 roku. Od miesięcy ta wiadomość pojawiała się w mediach. Poznaliśmy konkretne dane dotyczące tego, od kiedy HBO Max faktycznie będzie dostępny w Polsce.

HBO Max pojawi się w Polsce. Podano już konkretny termin. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które czekają na nową platformę od HBO. Wcześniejsze informacje okazały się prawdą - HBO Max będzie dostępne w Polsce już w pierwszej połowie 2022 roku. Wiadomo już, ile będzie to kosztować.

Zobacz także"After Life": trzeci sezon serialu hitem na Netflixie. Czy będą kolejne odcinki produkcji?

HBO Max pojawi się w Polsce. Podano już konkretny termin [DATA]

HBO Max zadebiutuje w Polsce. Platforma ma się pojawić już w lutym 2022 roku. Jak przypominają wirtualnemedia.pl - serwis streamingowy HBO Max zadebiutował w maju 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu platforma stopniowo zaczęła się pojawiać w innych krajach. Z wcześniejszych informacji wynikało, że na Polskę przyjdzie czas w 2022 roku, co okazało się prawdą. Na ten moment nie jest znana konkretna data premiery HBO Max w Polsce. Wiadomo, że platforma zastąpi HBO GO.

HBO Max w Polsce: czy platforma będzie droższa? [CENA]

Użytkownicy HBO GO nie muszą się obawiać - za dostęp do platformy HBO Max będą płacić tyle, co obecnie za HBO GO, czyli 24,90 złotych za miesiąc

Zobacz także: "Śnięty Mikołaj": Tim Allen powróci w kultowej roli w serialu Disney+

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl