Zamknij

HBO GO niedostępne na starszych telewizorach. Przykra niespodzianka dla użytkowników

25.01.2022 16:01
HBO
fot. Shutterstock

HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych w Polsce. Tysiące Polaków korzystają z bogatej biblioteki HBO, jednak część z nich doznała głębokiego rozczarowania. Jak podaje portal money.pl - aplikacja nie uruchamia się na starszych telewizorach.

HBO GO niedostępne na starszych telewizorach. Użytkownicy popularnej platformy zaczęli zgłaszać pewien problem. Jak podaje portal money.pl - HBO GO nie działa na czteroletnich i starszych telewizorach. Co się stało?

Zobacz także: „Euforia“: w jakich produkcjach obejrzysz gwiazdy serialu? [ZDJĘCIA]

HBO GO niedostępne na starszych telewizorach. Przykra niespodzianka dla użytkowników

HBO GO to jedna z najchętniej użytkowanych platform streamingowych w Polsce. W ostatnim czasie użytkownicy zaczęli się skarżyć na to, że aplikacja HBO przestała działać na starszych sprzętach. Otrzymywali oni kontakt, że HBO GO nie jest wspierane na tym urządzeniu. Money.pl, powołując się na stronę bankier.pl, donosi, że problem dotyczy telewizorów, które mają już cztery lata oraz starszych. Widzów czekała więc niemiła niespodzianka. Co ciekawe, HBO ustosunkowało się do sprawy.

Uprzejmie informujemy, że aplikacja HBO GO nie będzie już obsługiwać niektórych starszych wersji systemów operacyjnych na niektórych urządzeniach w celu zapewnienia naszym subskrybentom bezpieczeństwa, niezawodności i prawidłowego działania aplikacji. Pomocna może okazać się aktualizacja systemu operacyjnego lub skorzystanie z innych wspieranych urządzeń. Informacja na temat tej zmiany była dostępna w naszym FAQ jak i również w przypadku klientów bezpośrednich były wysyłane maile z informacją o nadchodzącej zmianie w kwestii wspieranych urządzeń. Jeśli chodzi o klientów, którzy posiadają konto na naszej platformie poprzez operatora 

Warto wiedzieć, że w marcu 2021 roku w Polsce zadebiutuje platforma HBO Max, która zastąpi HBO GO.

Zobacz także: "Euforia", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na HBO GO? [DATA]

RadioZET.pl/Money.pl/Bakier.pl