Zamknij
Najlepsze dokumenty na HBO GO. 7 filmów i seriali, które warto obejrzeć [ZDJĘCIA]
  • Utracone dzieci Atlanty
  • Białe światło, czarny deszcz: Zagłada Hiroszimy i Nagasaki
  • W jedności siła. Żołnierze Kompanii E
  • 7 Zobacz
fot. WDnet Creation / Shutterstock.com

Najlepsze dokumenty na HBO GO - w naszej galerii znajdziecie siedem filmów i seriali dokumentalnych dostępnych w bibliotece serwisu HBO GO, które koniecznie powinniście obejrzeć. Które tytuły wyróżniliśmy i dlaczego?

Życie pisze najlepsze scenariusze - to słynne powiedzenie kryje w sobie wiele prawdy. Wystarczy spojrzeć na ilość popularnych i poruszających produkcji biograficznych i dokumentalnych, by dojść do wniosku, że to właśnie autentyczne wydarzenia są nie tylko bardziej wstrząsające, ale i często bardziej interesujące. W dobie wszelkiej maści platform streamingowych nasz dostęp do tego typu treści jest znacznie ułatwiony, jednak jak przebić się przez masę treści wątpliwej lub zaledwie przyzwoitej jakości i wyłowić prawdziwe perełki? Dziś przychodzimy wam z pomocą.

Zobacz także

Najlepsze dokumenty na HBO GO. 7 filmów i seriali, które warto obejrzeć 

W niniejszej galerii skupimy się wyłącznie na produkcjach dokumentalnych dostępnych w bibliotece serwisu HBO GO. Wyłoniliśmy dla was siedem filmów i seriali dokumentalnych, które zrobiły na nas szczególne wrażenie i uważamy, że absolutnie każdy powinien się z nimi zapoznać.

Nie ograniczaliśmy się do konkretnych podgatunków, zatem w naszej galerii 7 najlepszych dokumentów na HBO GO znajdziecie zarówno tytuły oscylujące wokół tematyki kryminalnej, jak i wielu innych kwestii społecznych. Galerię znajdziecie w górnej części artykułu.

loader

RadioZET.pl/HBO GO