Zamknij
Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
  • Daniel Radcliffe
  • Scarlett Jonansson
  •  VALERIE MACON/AFP/East News
  • 10 Zobacz
fot. Cover Images/EAST NEWS

Które gwiazdy kina rozebrały się w filmach? Oto zestawienie 10 produkcji ze znanymi aktorami i aktorkami, którzy pokazali swoje nagie ciała.

Praca aktora to ciężki kawałek chleba. Czasami scenariusz zakłada, że gwiazda musi stanąć zupełnie nago przed kamerą. Oto 10 artystek i artystów, którzy nie bali się rozebrać na planie filmowym.

Top 10 gwiazd, które rozebrały się przed kamerą

Magia kina tylko w niektórych przypadkach pozwala na wykorzystanie dublerów lub efektów specjalnych. Czasami dochodzi jednak do sytuacji, w których wizja produkcji zakłada, by aktor wyzbył się wszelkiego wstydu i wystąpił w filmie całkowicie nago. Niektórzy traktują to jako wyzwanie zawodowe, inni żałują decyzji po latach. Jedno jest pewne. Istnieją filmy, które nie są pornografią, ukazujące całkowicie rozebranych aktorów.

Nie zawsze nagość musi być związana z seksem i scenami erotycznymi. Czasami rozebrany bohater ma służyć zupełnie innym celom. Najczęściej jednak nagie gwiazdy Hollywood możemy zobaczyć w momentach uniesień łóżkowych. Które aktorki i aktorzy odważyli się rozebrać przed kamerą? Sprawdźcie naszą listę Top 10.

loader

RadioZET.pl