Zamknij
Patryk Vega
  • oświęcimski
  • chabior
  • bołądź
  • 9 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Filmy Patryka Vegi można kochać, albo nienawidzić. Niezależnie od powodu każda z jego nowych produkcji ściąga przed kinowe ekrany miliony widzów. Zobacz, jakich aktorów można najczęściej zobaczyć w filmach Patryka Vegi. 

Patryk Vega od kilku już lat robi zawrotną karierę reżysera. Potrafi w ciągu roku wypuścić na kinowe ekrany kilka nowych filmów. Większość z nich z dużym sukcesem.

Reżyser przyzwyczaił nas do tego, że w każdym kolejnym filmie widzimy znane twarze. Vega ma już całkiem duży dorobek „własnych” aktorów. Oprócz nich grają również debiutanci, aktorzy mniej znani, czy celebryci.

Patryk Vega mimo koronawirusa kręci nowy film. Gwiazdy są oburzone

Patryk Vega od 2005 roku wyreżyserował ponad 15 filmów. Kilka najbardziej znanych to m.in. „Pitbull” (3 części), „Kobiety Mafii” (3 części), „Botox”, „Polityka” czy „Służby specjalne”. Na swoim koncie ma równie popularne seriale: „Twarzą w twarz”, „Pitbull” czy „Kryminalni”.

Niekwestionowanym liderem wśród ulubionych aktorów Patryka Vegi jest Tomasz Oświęcimski, który zagrał aż w 9 produkcjach.

Ostatnim filmem Patryka Vegi jest „Pętla”. Sprawdź w galerii, jakich aktorów możesz spodziewać się, kiedy wybierasz się na film Patryka Vegi. 

Patryk Vega wyśmiany za plakat filmu "Pętla". "Grafik płakał, jak projektował" [FOTO]