Zamknij

Gwiazda "Predatora" wcieli się w młodego Stevena Spielberga w filmie biograficznym "The Fabelmans"

28.05.2021 17:38

Gabriel LaBelle wcieli się w rolę młodego Stevena Spielberga w filmie luźno bazującym na biografii słynnego amerykańskiego reżysera. CO jeszcze wiadomo o fabule „The Fabelmans”?

Steven Spielberg i Julia Roberts na planie "Haka"
fot. Columbia Pictures/Sony Pictures Home Entertainment/Collection Chritophel/East News

„The Fabelmans” to najnowszy projekt filmowy reżysera Stevena Spielberga, luźno bazujący na młodości amerykańskiego twórcy. Produkcja ma opowiadać historię młodego chłopaka, Sammy’ego, który nad wyraz interesuje się kinem, a jego historia inspirowana jest dzieciństwem i okresem dorastania samego Spielberga. Właśnie obsadzono centralną postać.

Gabriel LaBelle młodym Stevenem Spielbergiem. Kto jeszcze w obsadzie?

Gabriel LaBelle został wybrany młodym Stevenem Spielbergiem. Aktor, najlepiej znany z występu w nowej odsłonie serii „Predator” został wybrany młodym Stevenem na drodze castingu.

Wiemy też, kto wcieli się w pozostałe role. Matkę Spielberga ma zagrać Michelle Williams, ojcem będzie Paul Dano, a jego ulubionym wujem Seth Rogen. Chwilowo nie znamy więcej szczegółów dotyczących obsady dzieła. Wiadomo jednak, że za kamerą stanie sam Steven Spielberg, który jest też współautorem scenariusza, napisanego wraz z Tonym Kushnerem. 

„The Fabelmans” – kiedy premiera? 

Premiera filmu przewidziana jest na 2022 rok. Fanom reżysera należy jednak przypomnieć, że już w grudniu 2021 na nasze ekrany zawita inny film Spielberga – „West Side Story”, nowa wersja słynnego musicalu, nagrodzonego aż 10 Oscarami.

Czytaj także:

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/Deadline.com