Zamknij

Gwiazda „Euforii“ w prequelu „Igrzysk Śmierci“. W kogo wcieli się Hunter Schafer?

23.06.2022 11:17
Hunter Schafer
fot. materiały prasowe HBO

Hunter Schafer, gwiazda hitu HBO „Euforia“, została obsadzona w ważnej roli w prequelu „Igrzysk Śmierci“, adaptacji powieści „Ballada ptaków i węży“ Suzanne Collins. W kogo wcieli się słynna „Jules“?

Ballada ptaków i węży” to prequel słynnej serii „Igrzyska Śmierci”, przyglądający się młodości Corolianusa Snowa, przyszłego prezydenta Panem. Produkcja opowiada o jednych z pierwszych Igrzysk Śmierci, podczas których Snow był mentorem dla dziewczyny z Dystryktu 12. Powieść pełna jest zaskakujących zwrotów akcji i nowych informacji dotyczących jednego z najbardziej bezwzględnych fikcyjnych prezydentów.

Właśnie poznaliśmy kolejną członkinię obsady filmu. W kogo wcieli się znana z serialu HBOEuforia” Hunter Schafer?

Hunter Schafer w prequelu „Igrzysk Śmierci”. Kogo zagra? 

Jak podają zagraniczne media, na czele z portalem Variety, Hunter Schafer, dostała angaż do roli Tigris Snow (sic!) w prequelu „Igrzysk Śmierci”. Bohaterka pojawiła się w oryginalnej książkowej i filmowej serii, ale dopiero „Ballada ptaków i węży” wprost mówi o rodzinnych koneksjach Tigris. Bohaterka znana jest ze swojego specyficznego wyglądu, którym próbowała upodobnić się do zwierzęcia, ale w czasie trwania akcji powieści, jeszcze nie zaczęła tak silnych eksperymentów ze swoim wyglądem. Ciekawym zatem będzie zobaczyć, w jaki sposób twórcy filmu podejdą do tej postaci.

„Ballada ptaków i węży” – kto jeszcze znajduje się w obsadzie?

Hunter Schafer dołączyła tym samym do Toma Blytha i Rachel Zegler, którzy wcielać się będą w role Corolianusa Snowa i Lucy Gray Baird, głównych bohaterów opowieści.

Prequel „Igrzysk Śmierci” – kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest na 17 listopada 2023 roku. Zdjęcia mają ruszyć już latem 2022.

Czytaj także: Zlot fanów Radia ZET na Open'er Festival 2022. Wygraj karnety i lot helikopterem

RadioZET.pl/Twitter/Variety

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+