Zamknij

Grzegorz Krychowiak pokazuje talent komediowy. Fragment komedii "Druga połowa". Premiera już 28 maja

28.05.2021 09:00
Druga połowa - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Kino Świat

"Druga połowa" to opowieść o wielkim uczuciu i ogromnej sportowej pasji. Pokazujemy premierowy fragment filmu, który zagości w kinach już 28 maja. Na film zaprasza Radio ZET.

"Druga połowato polska komedia romantyczna, osadzona w świecie sportu. Głównymi bohaterami są członkowie reprezentacji Polski, ich trener, jego córka oraz wzięty dziennikarz sportowy. Komediowa produkcja skupia się na rywalizacji dwóch mężczyzn o względy tej samej kobiety, a wielki sport jest ważnym tłem dla wydarzeń. Tak ważnym, że w produkcję zaangażował się polski atleta – zawodnik reprezentacji Polski - Grzegorz Krychowiak. Piłkarz po raz pierwszy pokazuje swoje umiejętności aktorskie i komediowy timing. Teraz dystrybutor filmu chwali się udziałem sportowca w premierowym fragmencie obrazu.

"Druga połowa" – fragment filmu

W sieci pojawił się właśnie fragment komedii. Materiał z udziałem piłkarza Grzegorza Krychowiaka i aktora Macieja Musiała prezentuje się następująco:

"Druga połowa" – obsada i ekipa

Scenariusz do filmu powstał w głowach Sebastiana Staszewskiego i Jarosława Stróżyka. Za kamerą stanął zaś reżyser Łukasz Wiśniewski, najlepiej znany z pracy na planach popularnych seriali: "Uwikłani", "Samo Życie" czy "O mnie się nie martw". Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów, jak: Cezary Pazura, Maciej Musiał, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota, Marianna Zydek, Piotr Rogucki, Rafał Rutkowski czy Jacek Knap. W filmie wystąpiła także Małgorzata Rozenek-Majdan, dla której będzie to debiut na wielkim ekranie oraz piłkarz reprezentacji Polski – Grzegorz Krychowiak.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Druga połowa" – kiedy premiera?

Film trafi na ekrany kin już w piątek 28 maja.

Czytaj także: "Cruella" - oceniamy najnowszy film aktorski Disneya z niezawodną Emmą Stone [RECENZJA]

RadioZET.pl/materiały prasowe Kino Świat