Zamknij

Gremliny powracają. W projekcie wziął udział aktor z oryginalnego filmu "Gremliny rozrabiają"

16.02.2021 16:02

Gremliny powracają. Bohaterowie słynnej serii filmowej wracają w nowym materiale, z udziałem aktora znanego z pierwszych części. Co tym razem zmajstrował Gizmo i jego pobratymcy?

Gremliny rozrabiają - kadr z filmu
fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

„Gremliny rozrabiają” to słynny film familijny z elementami horroru z 1984 roku. Produkcja na bazie scenariusza Chrisa Columbusa, twórcy dwóch pierwszych części „Harry’ego Pottera”, cieszyła się wielką popularnościa od połowy lat 80. Powstały dwa filmy aktorskie, seria gier komputerowych, niezliczona ilość gadżetów, a także wiele dzieł, które próbowało uchwycić magię oryginału. 

Teraz Gremliny powracają na ekran. W towarzystwie Zacha Galligana, aktora który wystąpił w pierwszych częściach serii. 

Zobacz także

Gremliny powracają - zobacz urokliwy spot reklamowy

Ponowne pojawienie się sympatycznego Gizmo oraz jego właściciela, Billy’ego, zawdzięczamy firmie Mountain Dew, która zaangażowała duet do swojej najnowszej reklamy.

Trzydziestoseundowy spot przypomina, że nostalgia sprzedaje się najlepiej. Wedle podobnego zabiegu dwa lata temu frima technologiczna XFinity powróciła z dalszymi przygodami „E.T”. W tamtym wypadku dostaliśmy jednak czterominutowy film krótkometrażowy. W wypadku „Gremlinów” jest to tylko trzydziestosekundowy spot. Biorąc jednak pod uwagę, że w tytule reklamy pojawia się napis „zasada #4”, możliwe, że doczekamy się jakiejś kontynuacji przygód rozbrykanego, puchatego stworka.

Co więcej - użycie akurat Gremlinów w reklamie wydaje się nieprzypadkowe. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Gremliny wracają na mały ekran

Na 2021 rok zapowiedziany jest bowiem serial Netflixa - „Gremlins: Secrets of the Mogwai”, który ma opowiadać o losach przedsawicieli tej specyficznej rasy. Na razie nieznane są dokładniejsze szczegóły, związane z serią. Biorąc jednak pod uwagę, że premiera zapowiedziana jest na ten rok, najpewniej w najbliższych tygodniach, platforma streamingowa odsłoni kolejne karty.

loader

Czytaj także: Najlepsze filmowe premiery 2021 roku. Na które produkcje czekamy najbardziej? [LISTA]