Zamknij

"Głęboka woda": thriller erotyczny z Affleckiem i de Armas dostępny online. Gdzie go obejrzeć?

Roksana Orlicka
22.03.2022 12:28

"Głęboka woda" to thriller erotyczny w reżyserii Adriana Lyne'a, autora "Fatalnego zauroczenia". Film z udziałem Bena Afflecka i Any de Armas trafił na popularną platformę streamingową. Gdzie można obejrzeć "Głęboką wodę"?

"Głęboka woda": thriller erotyczny z Affleckiem i de Armas dostępny online. Gdzie go obejrzeć?
fot. Materiały prasowe

"Głęboka woda": thriller erotyczny z Affleckiem i de Armas dostępny online. Film to niezwykle wyczekiwana pozycja. Produkcja jest już ogólnie dostępna dla widzów. Od połowy marca film można oglądać na platformie streamingowej Amazon Prime.

Zobacz także: Oscary 2022: gwiazda filmu nominowanego do 7 nagród nie pojawi się na gali. Nie została zaproszona

"Głęboka woda": thriller erotyczny z Affleckiem i de Armas dostępny online. Gdzie go obejrzeć?

"Głęboka woda" to thriller erotyczny w reżyserii Adriana Lyne'a ("Niemoralna propozycja", "Fatalne zauroczenie"). W rolach głównych występują Ana de Armas i Ben Affleck. Jest to historia pozornie idealnego małżeństwa, które decyduje się zawrzeć ryzykowany układ. Vic (w tej roli Ben Affleck) godzi się na erotyczne przygody żony Melindy (w tej roli Ana de Armas) - pod warunkiem, że nie zagrożą one trwałości ich związku. Vic jednak nie radzi sobie ze zazdrością, a w międzyczasie dochodzi do morderstwa. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym o śmierć kochanków żony. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Film zadebiutował 18 marca 2022 roku na platformie Amazon Prime Video. Niestety, jak podaje Onet, produkcja nie zbiera dobrych recenzji. Głównym zarzutem jest brak napięcia w filmie. Produkcja nie jest, zdaniem krytyków RottenTomatoes, seksowna i wciągająca.

W filmie "Głęboka woda", oprócz Any de Armas i Bena Afflecka, występują też:

  • Tracy Letts
  • Lil Rel Howery
  • Dash Mihok
  • Jacob Elordi
  • Finn Wittrock
  • Rachel Blanchard
  • Kristen Connolly

Zobacz także: "Morbius": pierwsze opinie o filmie. Czy nowa produkcja Marvela okaże się klapą?

loader

RadioZET.pl/Onet.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET