Zamknij

Gaspard Ulliel nie żyje. Francuski aktor zmarł w wyniku wypadku w wieku 37 lat

19.01.2022 16:14
Gaspard Ulliel nie żyje
fot. screen: YouTube

Gaspard Ulliel nie żyje. W wieku 37 lat zmarł popularny francuski aktor, gwiazda serialu "Moon Knight". Przyczyną śmierci były obrażenia, jakich doznał w wyniku wypadku na nartach.

Gaspard Ulliel nie żyje. Francuski aktor miał wypadek na nartach

Gaspard Ulliel nie żyje. Jak poinformowała agencja informacyjna AFP, w wieku 37 lat zmarł popularny francuski aktor, któremu wróżono imponującą karierę w Hollywood, zdobywca nagrody Cezara. Gwiazdor miał zostać przewieziony do szpitala w Grenoble po poważnej kolizji narciarskiej na zboczach Sabaudii. Ulliel miał doznać poważnego urazu głowy i miał być w poważnym stanie. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować, zmarł 19 stycznia 2022. Policja wszczęła śledztwo w celu zbadania okoliczności tragedii.

Gaspard Ulliel nie żyje. Francuski aktor zmarł w wieku 37 lat

Gaspard Ulliel był znanym francuskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralny, a także modelem. Karierę rozpoczął jako zaledwie nastolatek od ról we francuskich serialach. Za kreację w melodramacie "Zabłąkani" otrzymał nominację do nagrody Cezara dla Najbardziej Obiecującego Aktora. Statuetkę otrzymał za świetną rolę w "Bardzo długich zaręczynach". Mogliśmy oglądać go także w "Braterstwo wilków", "Ostatni dzień" czy "Milczenie owiec: Po drugiej stronie maski", gdzie zagrał Hannibala Lectera. W 2021 roku pojawiła się informacja, że Gaspard dołączył do obsady serialu Marvela "Moon Knight" jako Midnight Man. Mówiono, że będzie jeną z największych gwiazd serialu.

Bliskim i przyjaciołom zmarłego aktora składamy kondolencje.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News